PlayStation 5 Bezprzewodowe słuchawki PULSE 3D (PS5)

449,00 zł

Najniższa cena produktu 449,00 zł z dnia 01.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Tak powinny brzmieć gry!
Korzystaj z bezproblemowej łączności bezprzewodowej dzięki zestawowi słuchawkowemu dostosowanemu do dźwięku 3D na konsolach PS5.
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PULSE 3D cechuje się udoskonaloną konstrukcją, dwoma mikrofonami z funkcją redukcji szumów, ładowaniem przez USB Type-C oraz szeregiem prostych w obsłudze elementów sterujących. Dostosowany do nowej generacji.

Seria
Playstation
Marka
Playstation
Kategoria produktu
Słuchawki
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Gwarancja
12 miesięcy
Ilość
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 44 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 44 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 8,80 zł .


Dostosowany do dźwięku 3D1

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PULSE 3D został specjalnie dostosowany do obsługi dźwięku 3D, który jest dostępny na konsoli PlayStation®5.

Dzięki zastosowaniu silnika Tempest 3D AudioTech konsola PS5 sprawi, że zanurzysz się w brzmieniu gier i usłyszysz dźwięki dochodzące z każdej strony.

Udoskonalona konstrukcja

Stylowa konstrukcja zestawu słuchawkowego świetnie komponuje się z wyglądem konsoli PS5, a udoskonalone nauszniki i pasek pałąka na głowę zapewnią wysoki komfort.

Stworzony z myślą o graczach

Dwa ukryte mikrofony

Dwa wbudowane mikrofony z redukcją szumów zostały umieszczone w takim miejscu, aby umożliwić Ci bezproblemową komunikację ze znajomymi online.

Proste w obsłudze elementy sterujące

Dostosuj konfigurację w trakcie rozgrywki dzięki wbudowanemu przyciskowi MUTE oraz elementom do sterowania głośnością główną, głośnością w grze oraz głośnością czatu. W prosty sposób sprawdź, jak słyszą Cię koledzy z drużyny, dzięki przyciskowi do kontrolowania mikrofonu.

Bezprzewodowy adapter

Wbudowana bateria, którą można wielokrotnie ładować, zapewnia do 12 godzin gry w trybie bezprzewodowym. Korzystając z załączonego adaptera, zestaw słuchawkowy możesz podłączyć do konsol PS5 i PS4™ oraz zgodnych komputerów z systemami Windows i macOS®.
Gniazdo 3,5 mm

Podłącz zestaw słuchawkowy do PlayStation®VR oraz urządzeń mobilnych za pomocą załączonego przewodu audio 3,5 mm.

Przeznaczenie: PlayStation 5

Wyposażenie: Brak

Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Gwarancja: 12 miesięcy

Mikrofon: Tak

Transmisja bezprzewodowa: Tak

Bezprzewodowe: Tak

Regulacja głośności: Tak

Dane

Marka
Playstation
Kategoria produktu
Słuchawki
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Gwarancja
12 miesięcy

Referencje

Komentarze (0)