PlayStation 5 Bezprzewodowe słuchawki PULSE 3D (PS5)

389,00 zł

Najniższa cena produktu 389,00 zł z dnia 26.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Tak powinny brzmieć gry!
Korzystaj z bezproblemowej łączności bezprzewodowej dzięki zestawowi słuchawkowemu dostosowanemu do dźwięku 3D na konsolach PS5.
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PULSE 3D cechuje się udoskonaloną konstrukcją, dwoma mikrofonami z funkcją redukcji szumów, ładowaniem przez USB Type-C oraz szeregiem prostych w obsłudze elementów sterujących. Dostosowany do nowej generacji.

Seria
Playstation
Marka
Playstation
Kategoria produktu
Słuchawki
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Kod EAN
711719387909
Gwarancja
12 miesięcy
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 38 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 38 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 7,60 zł .


Dostosowany do dźwięku 3D1

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PULSE 3D został specjalnie dostosowany do obsługi dźwięku 3D, który jest dostępny na konsoli PlayStation®5.

Dzięki zastosowaniu silnika Tempest 3D AudioTech konsola PS5 sprawi, że zanurzysz się w brzmieniu gier i usłyszysz dźwięki dochodzące z każdej strony.

Udoskonalona konstrukcja

Stylowa konstrukcja zestawu słuchawkowego świetnie komponuje się z wyglądem konsoli PS5, a udoskonalone nauszniki i pasek pałąka na głowę zapewnią wysoki komfort.

Stworzony z myślą o graczach

Dwa ukryte mikrofony

Dwa wbudowane mikrofony z redukcją szumów zostały umieszczone w takim miejscu, aby umożliwić Ci bezproblemową komunikację ze znajomymi online.

Proste w obsłudze elementy sterujące

Dostosuj konfigurację w trakcie rozgrywki dzięki wbudowanemu przyciskowi MUTE oraz elementom do sterowania głośnością główną, głośnością w grze oraz głośnością czatu. W prosty sposób sprawdź, jak słyszą Cię koledzy z drużyny, dzięki przyciskowi do kontrolowania mikrofonu.

Bezprzewodowy adapter

Wbudowana bateria, którą można wielokrotnie ładować, zapewnia do 12 godzin gry w trybie bezprzewodowym. Korzystając z załączonego adaptera, zestaw słuchawkowy możesz podłączyć do konsol PS5 i PS4™ oraz zgodnych komputerów z systemami Windows i macOS®.
Gniazdo 3,5 mm

Podłącz zestaw słuchawkowy do PlayStation®VR oraz urządzeń mobilnych za pomocą załączonego przewodu audio 3,5 mm.

Przeznaczenie: PlayStation 5

Wyposażenie: Brak

Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Gwarancja: 12 miesięcy

Mikrofon: Tak

Transmisja bezprzewodowa: Tak

Bezprzewodowe: Tak

Regulacja głośności: Tak

Dane

Marka
Playstation
Kategoria produktu
Słuchawki
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Kod EAN
711719387909
Gwarancja
12 miesięcy

Referencje

Komentarze (0)