Alex Kidd In Miracle World DX PS5

86,96 zł

Najniższa cena produktu 86,96 zł z dnia 18.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Przeżyj na nowo klasykę z Alexem Kiddem w Miracle World DX!

Od czasu swojego pierwszego pojawienia się w 1986 roku w grze Alex Kidd in Miracle World. Ikoniczny Alex Kidd powraca, by rozbijać skały, zbierać monety i mierzyć się z bossami w grze Alex Kidd in Miracle World DX!

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060264375431
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .


Zawierając wszystkie poziomy z oryginalnego tytułu, jak również zupełnie nowe poziomy, które rozszerzają historię Alexa Kidda, przeżyj Miracle World tak, jak nigdy wcześniej go nie widziałeś, z nowymi animacjami, szczegółami graficznymi i ulepszeniami rozgrywki.

Oprócz wszystkich oryginalnych, klasycznych walk z bossami, tryb Boss Rush daje wam szansę na przeżycie niekończącej się akcji z bossami!

Możecie również wskoczyć prosto do oryginalnego klasyka za naciśnięciem jednego przycisku dzięki Retro Mode! W każdym momencie rozgrywki możecie przełączać się pomiędzy ulepszoną grafiką a odtworzeniem oryginalnego stylu artystycznego!

Cechy:

  • Odrodzona legenda - Zanurz się w oszałamiającym odtworzeniu postaci Alexa Kidda w Miracle World, z nową, uderzającą grafiką i lepszym, bardziej płynnym sterowaniem.
  • Nowe tryby - Nowe tryby, takie jak "Classic Mode" i "Boss Rush Mode", będą dostępne dla graczy równolegle do standardowej rozgrywki.
  • Nowe poziomy - poznaj nowe poziomy, które rozszerzają fabułę oryginału i zawierają nowe rodzaje wrogów i pojazdów.
  • Alternatywne walki z bossami - nowa i ulepszona mechanika walk z bossami z bardziej intuicyjną walką
  • Tryb klasyczny - przeżyj oryginalną grę z walkami z bossami, dialogami, poziomami i funkcjami identycznymi jak w oryginalnej wersji na Master System
  • Nowa i zremasterowana muzyka - szeroki wachlarz przerobionych utworów muzycznych, a także zremasterowane utwory z oryginalnej, klasycznej gry!

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060264375431

Referencje

Komentarze (0)