The Riftbreaker XSX

119,00 zł

Najniższa cena produktu 119,00 zł z dnia 01.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

The Riftbreaker™ to gra typu base-building, survival z elementami Action-RPG. Jesteś elitarnym naukowcem/komandosem w zaawansowanym Mecha-Suit zdolnym do podróży przez szczeliny międzywymiarowe. Hakuj i rozbijaj niezliczonych wrogów. Rozbuduj swoją bazę, zbieraj próbki i badaj nowe wynalazki, aby przetrwać.

Seria
Xbox Series X
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Xbox Series X
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Maximum Games
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5016488137980
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .


Wcielasz się w rolę kapitana Ashleya S. Nowaka, elitarnego naukowca/komandosa w potężnym Mecha-Suit. Wejdź przez jednokierunkowy portal na Galatea 37, odległą planetę na krańcach Galaktyki Drogi Mlecznej, w celu zbudowania bazy, która pozwoli na powrót na Ziemię i dalszą kolonizację. Mecha-suit Ashley, nazywany przez nią "Mr. Riggs", jest w stanie wytrzymać najcięższe warunki środowiskowe i posiada pełen zakres wyposażenia do budowy bazy, wydobywania surowców, zbierania okazów i oczywiście - walki. Jest w stanie podróżować przez szczeliny, które łączą przestrzeń na ogromne odległości.

Cechy:

  • BASE BUILDING - Twoim zadaniem jest zbudowanie dwukierunkowej szczeliny powrotnej na Ziemię. Jest to bardzo skomplikowany wynalazek i wymaga ogromnych ilości energii. Proste kolektory słoneczne i kilka ton stali nie wystarczą. Będziesz musiał zbudować skomplikowany łańcuch kopalni, rafinerii, elektrowni i obiektów badawczych, aby ukończyć tę misję. Baza służy również jako środek obrony. Nie wszyscy mieszkańcy Galatei 37 są przyjaźnie nastawieni, a dobrze ufortyfikowane granice mogą stanowić różnicę między życiem a śmiercią w tym dziwnym nowym świecie.
  • EKSPLORACJA - Galatea 37 to nieznana planeta w pasie Sycorax galaktyki Drogi Mlecznej. Długodystansowe badania wykazały, że nadaje się ona do zamieszkania i jest idealna do kolonizacji. Planeta jest pełna rzadkich minerałów i substancji, które można znaleźć w różnych miejscach na całym globie. Zróżnicowane biomy mogą zaskoczyć Cię nieznaną fauną i florą, a także surowymi warunkami pogodowymi. Zbuduj lokalne placówki w miejscach bogatych w surowce, które będą transportować potrzebne zasoby za pomocą technologii szczelinowej.
  • OBRONA - Twoja obecność na tej planecie nie pozostanie niezauważona. W miarę jak będziesz rozbudowywał swój przemysł i zakłócał naturalny porządek, świat zacznie postrzegać cię jako zagrożenie. Bezmyślne pozostawianie kluczowej infrastruktury swojej bazy otwartej na ataki to przepis na katastrofę. Stworzenia zamieszkujące powierzchnię planety z chęcią uderzą w kruche rurociągi i złącza energetyczne, czyniąc twoje starannie przygotowane struktury bezużytecznymi. Wyznacz granice swojej ziemi, stawiając mury, bramy i wieże obronne. Buduj labirynty, aby uwięzić napastników. Stań na szczycie uzbrojenia i broń tego, co twoje. Badaj nowe technologie i ulepszaj swoją strategię obronną. Ataki będą coraz silniejsze z każdym dniem. Będziesz musiał stawić czoła tysiącom wrogich stworzeń próbujących wyeliminować Twoją obecność.
  • HACK AND SLASH - Mr. Riggs może być wyposażony w potężną broń i zdolności, które pozwolą Ci podjąć walkę z największymi bestiami. Mimo że nie jest niezniszczalny, może stanąć na nogi, używając różnych modułów broni. Pokrój swoich wrogów energetycznym ostrzem lub podpal ich za pomocą miotacza ognia. Z daleka bombarduj napastników pociskami moździerzowymi lub wskocz w ogień walki z minigunem. Wybór należy do ciebie. Technologie, które badasz, pomogą ci jeszcze bardziej przystosować pana Riggsa. Możesz też znaleźć coś przydatnego podczas eksploracji planety. Walka o życie jest nieunikniona na Galatei 37
  • ZBIERAJ PRÓBKI I NIEZWYKŁE ARTYFAKTY - Upadłe bestie upuszczają cenne okazy do badań, a także rzadkie zasoby. Wykorzystaj wszystko, co uda ci się zebrać do badań i tworzenia nowych technologii, budynków, broni i wyposażenia. Możesz także badać teren za pomocą czujników i kopać w poszukiwaniu skarbów zakopanych pod ziemią.
  • BADANIA - Wykorzystaj zebrane próbki do badań nad nowymi technologiami, które pomogą ci rozbudować bazę, poprawić obronę, opracować nowe projekty dla twojego Mecha-suit lub ulepszyć istniejące technologie.
  • ZBIERAJ PRÓBKI I NIEZWYKŁE ARTYFAKTY - Upadłe bestie upuszczają cenne okazy do badań, jak również rzadkie zasoby. Wykorzystaj wszystko, co uda ci się zebrać do badań i tworzenia nowych technologii, budynków, broni i wyposażenia. Możesz także badać teren za pomocą swoich czujników i kopać w poszukiwaniu skarbów zakopanych pod ziemią. BADANIA Wykorzystaj zebrane próbki do badań nad nowymi technologiami, które pomogą ci rozbudować bazę, poprawić obronę, opracować nowe plany dla twojego Mecha-suitu lub ulepszyć istniejące technologie. CRAFT Mr. Riggs jest w pełni konfigurowalny i można go ulepszać. Wykorzystaj zbadane przez siebie projekty, aby tworzyć nowe części i broń. Wykorzystanie lepszych materiałów w procesie craftingu skutkuje stworzeniem sprzętu o ulepszonych właściwościach. Każdy wykonany przedmiot ma unikalne właściwości
  • INTERAKTYWNY STREAMING - Riftbreaker™ posiada wbudowaną integrację z najpopularniejszymi serwisami streamingowymi. Widzowie mogą aktywnie uczestniczyć w grze poprzez wiele opcji, np. głosując na wysyłanie fal nowych wrogów, wywołując katastrofy środowiskowe, takie jak tornado lub przekazując zasoby.
  • SILNIK SCHMETTERLING - Ta gra jest zbudowana przy użyciu najnowszej wersji autorskiego silnika Schmetterling 2.0, który został wcześniej użyty do stworzenia X-Morph: Defense i Zombie Driver. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy płynną rozgrywkę i wykorzystujemy wszystkie możliwości twojego sprzętu - nieograniczoną liczbę klatek na sekundę, wsparcie dla monitorów panoramicznych, konfigurowalne sterowanie i wiele więcej.
  • ROZWÓJ SPOŁECZNOŚCIOWY - Jeśli przeczytałeś wszystko i dotarłeś aż tutaj, to być może jesteś zainteresowany pomocą w kształtowaniu gry. Przyjdź i porozmawiaj z nami na forum, na naszym oficjalnym serwerze Discord lub poprzez inne nasze media społecznościowe. Będziemy dzielić się informacjami na temat postępów w rozwoju gry i chcielibyśmy poznać Wasze opinie. Przyjdź i pomóż nam uczynić Riftbreaker grą, w którą chcesz grać!

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Xbox Series X
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Maximum Games
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5016488137980

Referencje

Komentarze (0)