Dead Space PS5

239,00 zł

Najniższa cena produktu 239,00 zł z dnia 08.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Klasyk sci-fi, survival horror Dead Space powraca, całkowicie przebudowany od podstaw przez Motive Studios, aby zaoferować głębsze i bardziej wciągające doświadczenie. Wykorzystując moc silnika gry Frostbite i konsol nowej generacji, ten remake przynosi zapierającą dech w piersiach wierność wizualną i ulepszenia rozgrywki, pozostając jednocześnie wiernym oryginałowi.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Polska, dubbing
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
18
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030945124689
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 23 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 23 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,60 zł .


Isaac Clark jest zwyczajnym inżynierem, któremu powierzono naprawę olbrzymiego statku górniczego USG Ishimura. Sprawy przybierają jednak tragiczny obrót: Załoga statku została wymordowana, a Nicole – partnerka Isaaca – zaginęła gdzieś na pokładzie.

Osamotniony Isaac, uzbrojony tylko w swoje narzędzia i umiejętności, stara się jak najszybciej odkryć koszmarną tajemnicę zdarzeń na pokładzie Ishimury i odnaleźć Nicole. Uwięziony pośród wrogo nastawionych istot nazywanych nekromorfami Isaac staje do walki o przetrwanie – nie tylko z coraz straszniejszymi niebezpieczeństwami na statku, ale też z powoli nadciągającym szaleństwem.

Gra Dead Space będzie dostępna na PlayStation®5, Xbox Series X|S i PC (EA app, Steam i Epic Games Store).

NAJWAŻNIEJSZE CECHY GRY:

  • ZANURZ SIĘ W HORRORZE SCIENCE FICTION NOWEJ GENERACJI - Klasyka horroru science fiction powraca, przebudowana od podstaw, z poprawioną grafiką i klimatycznym trójwymiarowym dźwiękiem. Od przerażająco szczegółowych pomieszczeń i przestrzeni roboczych pomordowanych członków załogi po upiorne odgłosy opuszczonego statku kosmicznego – teraz nic ci nie przerwie eksploracji wspaniałego otoczenia sci-fi i doświadczania nieprzewidywalnych chwil pełnych napięcia.
  • ROZWIKŁAJ TAJEMNICĘ NA POKŁADZIE USG ISHIMURA - Rutynowa misja naprawcza inżyniera Isaaca Clarke’a i reszty załogi USG Kellion szybko zmienia się w walkę o przetrwanie i ujawnienie prawdy o koszmarnej sytuacji na pokładzie. Rozbudowane doświadczenie fabularne pozwoli ci odkryć mroczne tajemnice kryjące się za fasadą zdarzeń na USG Ishimura dzięki nagraniom pechowych członków załogi statku i spotkaniom z nielicznymi z nich, którzy zdołali przetrwać.
  • IMPROWIZUJ, BY PRZETRWAĆ - Zmierz się z koszmarem na pokładzie USG Ishimura dzięki systemowi strategicznego rozczłonkowywania wrogów, który wyznaczył nowe ramy gatunku. Przebudowuj i ulepszaj narzędzia Isaaca, by twórczo unieruchamiać wrogów, oddzierając ich ciało od kości.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Polska, dubbing
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
18
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030945124689

Referencje

Komentarze (0)