Worms Rumble Fully Loaded Edition PS5

99,00 zł

Najniższa cena produktu 99,00 zł z dnia 03.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Witamy w grze Worms Rumble, pierwszej w historii Wormsów grze z walką w czasie rzeczywistym! Zanurz się w epickich 32-osobowych trybach Battle Royale i Deathmatch z pełną wieloplatformową rozgrywką sieciową, walcząc o miano ostatniego robaka!

Seria
PlayStation 5
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SOLD OUT
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056208809377
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


Worms Rumble będzie w pełni wspierany przez ciągłe aktualizacje zawartości, w tym nowe areny, modyfikacje, tryby gry i wiele więcej...

Cechy:

  • Worms Goes Real-time - Każda runda odbywa się w CZASIE RZECZYWISTYM. Gdy wrogowie spuszczają na Ciebie ogień, rozpętaj robaczany chaos!
  • Klasyczne bronie, nowe sposoby gry - Uzbrój Robale w nowe i powracające ulubione bronie fanów, takie jak Bazooka, Święty Granat Ręczny, Armata Ręczna i Kij Baseballowy!
  • Wydarzenia, wyzwania i 'laboratorium' - bierz udział w sezonowych wydarzeniach, codziennych wyzwaniach i eksperymentuj z nowymi mechanikami rozgrywki i bronią w 'laboratorium'!
  • Personalizacja gracza - Zdobywaj EXP i walutę w grze, aby odblokować i kupić skórki do broni, stroje, akcesoria i emotki. Stwórz swój własny styl na polu bitwy!

Dane

Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SOLD OUT
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056208809377

Referencje

Komentarze (0)