Treasures of the Aegean PS5

94,95 zł

Najniższa cena produktu 94,95 zł z dnia 21.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Co się stało z cywilizacją minojską? Dołącz do mistrzyni parkour Marie Taylor i poszukiwacza skarbów Jamesa Andrew w historycznym thrillerze akcji, gdy odkrywają tajemnice zapomnianego królestwa, które zostało tragicznie uwięzione w niekończącej się pętli czasu.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


Przemierzaj pięknie ręcznie rysowany, nieliniowy, otwarty świat, odzyskuj cenne relikwie, przemierzaj zaginioną wyspę i zbieraj nowe wskazówki w każdej pętli, aby wypełnić starożytną przepowiednię. Rozwiąż zagadki i tajemnice, które rozgniewały starych bogów, aby nie dopuścić do tego, by historia powtórzyła się na zawsze.

Cechy:

  • Zuchwały duet - Marie Taylor i jej współpracownik, historyk James Andrew, to zespół poszukiwaczy skarbów, który wyrusza na poszukiwanie starożytnych reliktów i przygód!
  • Biegnij swobodnie - przemierzaj trudny teren pełen wyzwań: surfuj po stromych zboczach, wspinaj się na wysokie ściany, przeskakuj nad przeszkodami, huśtaj się na winoroślach i przeskakuj nad głębokimi dołami, aby odkryć ręcznie rysowany otwarty świat.
  • Pętle czasowe i łamigłówki - Wykorzystaj załamanie czasu, aby zabezpieczyć informacje na trwałej mapie i rozwiązać kluczowe zagadki, zanim świat wybuchnie i pętla zacznie się od nowa!
  • Odkryj inny świat - Wyspa Thera, ukryta w głębinach przez kilka tysiącleci, jest pełna historycznych skarbów do zebrania i tajemnic do rozszyfrowania.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)