Miitopia 3DS

169,00 zł

Najniższa cena produktu 169,00 zł z dnia 30.01.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Gra jRPG opracowana przez firmę Nintendo. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad własnym awatarem Mii, a naszym zadaniem jest zebranie drużyny bohaterów (składającej się między innymi z postaci widniejących na naszej liście przyjaciół) oraz pokonanie złowrogiego Dark Lorda, który skradł twarze mieszkańców tytułowego Królestwa Miitopii. Pod względem rozgrywki opisywana tutaj produkcja nie odbiega od schematu wypracowanego na potrzeby gatunku.

Seria
Nintendo 3DS
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
3DS
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,20 zł .


Zabawa polega zatem na eksploracji rozległej krainy (jej kolejne fragmenty odblokowujemy w toku przygody), braniu udziału w rozgrywanych w trybie turowym starciach z przeciwnikami oraz rozwoju prowadzonych do boju herosów. Istotną rolę odgrywa tu wskaźnik przyjaźni pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu – jeśli osiągnie on wymaganą wartość, w trakcie potyczek otrzymamy możliwość wykonywania łączonych ataków. Sfera wizualna Miitopii nie zachwyca, choć w ogólnym rozrachunku prezentuje się schludnie i przejrzyście. Pomimo że oprawa graficzna jest w pełni trójwymiarowa, większość akcji toczy się na jednym planie.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
3DS
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)