Chernobylite PS5

84,91 zł

Najniższa cena produktu 84,91 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Chernobylite to science-fiction survival horror RPG, osadzony w hiperrealistycznych, trójwymiarowych pustkowiach Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Wcielisz się w postać Igora, fizyka i byłego pracownika elektrowni w Czarnobylu, który powraca do Prypeci, aby zbadać sprawę tajemniczego zniknięcia swojej narzeczonej 30 lat wcześniej.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Perp Games
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060522097716
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .Walcz z wrogim wojskiem i innymi prześladowcami, zmierz się z nadprzyrodzonymi stworzeniami oraz surowym i bezlitosnym środowiskiem w poszukiwaniu prawdy. Przygotuj się na ekscytującą przygodę przetrwania, spisek, horror, miłość i obsesję. Czy przetrwasz swoje lęki?

Cechy:

  • Skradanie się, przetrwanie i walka - Przetrwanie w Strefie nie jest łatwe, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania, w miarę jak giną twoi towarzysze i kurczą się zapasy. Unikaj wykrycia za pomocą skradania się lub angażuj się w otwartą walkę z bronią.
  • Niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem. Budowa bazy i rzemiosło - Zbuduj bazę, z której będziesz mógł planować swoje codzienne działania i wyprawy. Wykorzystaj stacje robocze do tworzenia gadżetów, pułapek i broni lub zmodyfikuj istniejące wyposażenie do swoich potrzeb.
  • Zarządzanie zasobami i drużyną - Towarzysze są kluczem do twojego przetrwania i rozwiązania twojej podróży. Każdy dzień wymaga dokładnego planowania i przydzielania zasobów oraz zadań swoim towarzyszom.
  • Nieliniowa fabuła i strategia - żadna rozgrywka nie jest taka sama. Wybory i fabuła są w twoich rękach. Wybierz mądrze, czy zaufać swoim towarzyszom, czy nie, wykorzystywać zasoby do przetrwania lub badań, stawiać czoła konfliktom lub ich unikać. Przyszłość zależy od Ciebie

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Perp Games
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060522097716

Referencje

Komentarze (0)