The Quarry PL XBOX ONE

239,00 zł

Najniższa cena produktu 43,76 zł z dnia 02.02.2024

Brutto

Gdy słońce zachodzi ostatniego dnia letniego obozu, nastoletni opiekunowie z Kamieniołomu Hacketta organizują imprezę, aby to uczcić. Bez dzieci. Żadnych dorosłych. Żadnych zasad. Sprawy szybko przybierają gorszy obrót.

Seria
Xbox One
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
2K Games
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5026555367141
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 23 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 23 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,60 zł .


Plany imprezowe nastolatków, ściganych przez krewkich mieszkańców i coś znacznie bardziej złowrogiego, zamieniają się w nieprzewidywalną noc pełną grozy. Przyjacielskie pogawędki i flirty ustępują miejsca decyzjom "życie albo śmierć", a relacje międzyludzkie budują się lub rozpadają pod naporem niewyobrażalnych wyborów.

Wciel się w każdego z dziewięciu opiekunów obozu w porywającej filmowej opowieści, w której każda decyzja kształtuje Twoją niepowtarzalną historię z plątaniny możliwości. Każda postać może zostać gwiazdą przedstawienia - lub zginąć, zanim nadejdzie dzień.

Jak potoczy się Twoja historia?

Cechy:

  • TWOJA HISTORIA, ICH LOS - Czy odważysz się sprawdzić, co kryje się za tymi drzwiami-pułapkami? Czy zbadasz krzyki, które odbijają się echem w lesie? Czy uratujesz swoich przyjaciół, czy będziesz desperacko uciekać, aby ocalić życie? Każdy wybór, mały czy duży, kształtuje twoją historię i decyduje o tym, kto przeżyje, by o niej opowiedzieć.
  • OSZAŁAMIAJĄCE KINOWE DOŚWIADCZENIE - Najnowocześniejsze techniki przechwytywania twarzy i filmowego oświetlenia, w połączeniu z niesamowitymi kreacjami ikonicznych hollywoodzkich talentów, ożywiają horror w kamieniołomie Hacketta w pulsującej, kinowej grze z dreszczykiem emocji.
  • ROZMAWIAJ Z PRZYJACIÓŁMI - zaufaj nawet 7 znajomym w grze sieciowej*, w której zaproszeni gracze obserwują rozgrywkę i głosują nad kluczowymi decyzjami, tworząc historię kształtowaną przez całą grupę! Możesz też zagrać razem w kooperacji na kanapie w imprezowym horrorze, gdzie każdy gracz wybiera doradcę i kontroluje jego działania.
  • DOSTOSUJ SWOJE DOŚWIADCZENIE - Regulowany poziom trudności wszystkich elementów rozgrywki pozwala graczom o każdym poziomie umiejętności cieszyć się horrorem. A jeśli wolisz oglądać, niż grać, tryb filmowy pozwoli ci cieszyć się grą The Quarry jak kinowym thrillerem. Wybierz, jak chcesz, żeby potoczyła się historia, rozsiądź się wygodnie i zjedz popcorn w przerwie między krzykami!

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
2K Games
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5026555367141

Referencje

Komentarze (0)