Super Smash Bros 3DS

219,00 zł

Najniższa cena produktu 219,00 zł z dnia 26.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Super Smash Bros. to kontynuacja jednej z najpopularniejszych serii na konsole Nintendo, której ekspansja zaczęła się w 1999 roku na 64 (Super Smash Brothers), a potem kolejne odsłony pojawiły się na GameCube’ie (Melee) oraz Wii (Brawl). Nowa część marki jest wierna rozwiązaniom charakterystycznym dla poprzedniczek.

Seria
Nintendo 3DS
Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
3DS
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0045496525811
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 21 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 21 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,20 zł .


Rozgrywka w grze sprowadza się do ścierania się na specjalnie przygotowanych do tego wielopoziomowych, zróżnicowanych arenach. Zabawa nie polega wyłącznie na zwykłym okładaniu przeciwników, jak w tradycyjnych bijatykach, lecz niekiedy oblicze tytułu zmienia się nie do poznania, a co za tym idzie – rozgrywka zaczyna przypominać inne gatunki, np. platformówki.

Tradycyjnie już dla kolejnych odsłon cyklu rozszerzono obsadę postaci, jakie pojawiły się w Super Smash Bros. W szranki stanąć mogą między sobą tacy bohaterowie, jak księżniczka Peach, Donkey Kong, Bowser, Pikachu, Kirby, Fox, Samus, Link, Mario oraz zupełnie nowe „twarze”, m.in. postacie z Animal Crossing, innego tytułu Nintendo, czy Mega Man, kultowy charakter narodzony w firmie Capcom.

Każdy z pretendentów został wyposażony w charakterystyczny dla siebie zestaw ciosów i umiejętności specjalnych. Grafika w wersji na 3DS-a prezentuje się nieco inaczej niż w bliźniaczej odsłonie na stacjonarną platformę sprzętową, gdyż została okraszona nutką cel-shadingu. Dzięki takiemu zastosowaniu oprawa wizualna jest bardziej kreskówkowa, ale specyficzny styl pasuje do lekkiego klimatu gry.

Dane

Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
3DS
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0045496525811

Referencje

Komentarze (0)