Arcade Spirits The New Challengers PS5

79,00 zł

Najniższa cena produktu 79,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Retrofuturystyczny romans, w którym obowiązki społeczne równoważą się z wyzwaniem, jakim jest zarządzanie początkującą drużyną esportową. Pnij się w górę w rankingach Fist of Discomfort 2, opanowując w pełni interaktywną mini-grę zręcznościową. Zbuduj własną drużynę uroczych odmieńców i przeżyj opowieść pełną śmiechu, miłości i intryg.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Fun Stock
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690795902
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,40 zł .


Graj tak, jak chcesz, dzięki kreatorowi różnorodnych postaci, które można zmieniać po każdym rozdziale. The New Challengers to gra pełna ekspresji, w której każda twoja interakcja ma trwały wpływ na bohaterów i narrację.

Cechy:

  • Więcej niż tylko romans retro - Zrównoważ życie towarzyskie z intensywnością prowadzenia drużyny esportowej w retrofuturystycznym świecie, w którym arkady dominują na scenie gier. Po sukcesie wielokrotnie nagradzanej powieści wizualnej Arcade Spirits, Fiction Factory Games powraca z przełomową samodzielną kontynuacją.
  • Spersonalizowane postacie - Zaprojektuj własną postać i rywala, korzystając z rozbudowanego kreatora postaci. Wybierz swoje zaimki, ukształtuj swoją osobowość, uczucia i preferencje, a następnie zobacz, jak odzwierciedlają się one w fabule. Zmieniaj swoją postać i zmieniaj zaimki po każdym rozdziale, aby zobaczyć, co najlepiej odzwierciedla twoją osobowość!
  • 9 ścieżek romansu i wiele zakończeń - Wybierz, jak potoczy się Twoja historia, wchodząc w interakcje z różnorodną grupą sympatycznych osób. Zbuduj swoją własną legendę mistrzostw i pozwól, aby twoje związki rozkwitły w piękną przyjaźń... a może nawet coś więcej?
  • Zostań mistrzem esportu - Oprócz trzymającej w napięciu i często ocieplającej serce opowieści, gra The New Challengers zawiera w sobie elementy klasycznej zręcznościowej rywalizacji. Zmierz się ze światem w grze Fist of Discomfort 2, taktycznym bijatyku wplecionym w narrację.
  • Niesamowita obsada głosowa - Ciesz się niesamowicie unikalną powieścią wizualną z charakterystycznym stylem artystycznym i obsadą barwnych, pełnych osobowości postaci. Przeżyj emocjonalne wzloty i upadki wraz ze znakomitą obsadą głosową, w skład której wchodzą SungWon Cho (ProZD), Fryda Wolff, Simply Undrea i wielu innych!
  • Kontynuuj historię - Grałeś już w oryginalną grę Arcade Spirits? Importuj swoje poprzednie wybory i uważaj na powracające twarze oraz kilka ukrytych niespodzianek.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Fun Stock
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690795902

Referencje

Komentarze (0)