• -70,82 zł

Clive 'N' Wrench PS5

149,00 zł
78,18 zł Zniżka 70,82 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 149,00 zł

Najniższa cena produktu 78,18 zł z dnia 15.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Clive 'n' Wrench to platformówka 3D, której bohaterami są królik Clive i małpa Wrench, która siedzi na jego grzbiecie. Twoja przygoda przeniesie Cię w czasie i przestrzeni w magicznej lodówce z lat 50-tych, a wszystko po to, by naprawić błąd kuzynki Clive'a, Nancy, i ostatecznie udaremnić despotycznego doktora Daucusa.

Seria
Promocje
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056280445135
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,40 zł .


Zainspirowany klasykami gatunku, takimi jak Spyro the Dragon czy Jak & Daxter, Clive 'n' Wrench to tytułowy króliczy i małpi duet, który skacze, turla się, unosi i kręci w całym mnóstwie szalonych światów.

Cechy:

  • Zakrzywiająca czas opowieść - Twoja przygoda przeniesie Cię aż z prehistorycznej epoki lodowcowej w grze Iceceratops, przez starożytny Egipt w grze Tempus Tombs, a nawet przez całą drogę na Dziki Zachód.
  • Kosmiczne lokacje - Zbadaj 11 odrębnych poziomów, z których każdy ma własnego bossa. Genialnie wykonane raje platformowe pełne wyzwań, przedmiotów do zebrania i charyzmatycznych postaci.
  • Płynny zając - Lata spędzone na doskonaleniu wrażeń i animacji każdego ruchu w zróżnicowanym zestawie ruchów Clive'a i Wrencha, dostosowanym zarówno do doświadczonych graczy, jak i nowicjuszy.
  • Dzieło pasji - projekt jedynego dewelopera Roba Wassa, rozpoczęty w 2011 roku, Clive 'n' Wrench to prawdziwe dzieło pasji prawdziwego fana gatunku.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056280445135

Referencje

Komentarze (0)