41 Hours PS5

109,00 zł

Najniższa cena produktu 109,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Manipuluj czasoprzestrzenią w pierwszoosobowej strzelance, która łączy nowoczesną broń z zaawansowaną technologią!

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Fun Box Media
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5055377605773
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 10 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 10 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,00 zł .


Wciel się w rolę Ethana, naukowca-pracoholika i zdolnego do walki w terenie, który szuka swojej dawno zaginionej żony. 41 Hours to filmowa przygoda z perspektywy pierwszej osoby, napędzana intensywnymi strzelaninami i zaawansowaną, często obcą technologią. W towarzystwie tajemniczej kobiety, która wydaje się posiadać nadludzkie moce, Ethan podejmie walkę z konwencjonalnym uzbrojeniem, ucząc się jednocześnie manipulowania czasem, korzystania z peleryny w celu zwiększenia skradania się, używania portali do teleportacji i wykorzystywania zdolności telekinetycznych przeciwko siłom paramilitarnym, które stają na jego drodze.

Poznaj złożoną narrację gry 41 Hours poprzez udźwiękowione dialogi, ilustrowane cutscenki i strategiczne scenariusze walki w 11 fascynujących rozdziałach! Po drodze będziesz odkrywać pozaziemskie środowiska i pokonywać łamigłówki, które wymagają czegoś więcej niż tylko sprawności na polu walki. Czy masz umiejętności, aby się dostosować, przetrwać i odkryć prawdę?

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Fun Box Media
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5055377605773

Referencje

Komentarze (0)