Aliens Dark Descent PS5

129,00 zł

Najniższa cena produktu 129,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

W grze Aliens: Dark Descent dowodzisz oddziałem zahartowanych Colonial Marines, aby powstrzymać przerażającą epidemię ksenomorfów na księżycu Lethe. Poprowadź swoich żołnierzy do walki w czasie rzeczywistym z ikonicznymi Xenomorphami, nieuczciwymi agentami nienasyconej korporacji Weyland-Yutani oraz mnóstwem przerażających stworzeń, które pojawiły się w seriiAlienfranchise.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Strategiczna
Stan
Używany
Platforma
PS5
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Polska
Producent
Focus Home Interactive
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3512899965805
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 12 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 12 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,40 zł .


Ty jesteś dowódcą. Oni są twoją bronią.

Infiltruj duże, otwarte poziomy i unicestwiaj wrogów wraz ze swoim oddziałem, wydając rozkazy w sposób strategiczny i intuicyjny za pomocą jednego przycisku. Uważaj, bo śmierć jest permanentna, a twoi wrogowie będą dostosowywać swoją taktykę do twoich działań, polując na ciebie. Wykuwaj unikalne ścieżki przetrwania, odkrywaj skróty, twórz bezpieczne strefy i ustawiaj czujniki ruchu w trwałym świecie, w którym twoje działania na zawsze wpływają na poziomy.

Dostosuj swój oddział, wybierając różne klasy. Poziomuj i specjalizuj swoich żołnierzy, korzystając z unikalnych umiejętności oraz arsenału broni, pancerzy i dodatków, aby móc wykonywać misje o wysoką stawkę na zdradliwym terytorium. Rozwijaj swoją bazę, aby badać nowe technologie i jeszcze bardziej ulepszać swój oddział.

Rozsądnie zarządzaj zasobami i podejmuj skalkulowane ryzyko, aby przechytrzyć najbardziej zabójcze stworzenie, z jakim kiedykolwiek miała do czynienia ludzkość. Czy ty i twój oddział zdołacie powstrzymać epidemię, zanim będzie za późno?

Cechy:

  • Zmierz się w porywającej oryginalnej historii o Obcym z ikonicznymi ksenomorfami, od Facehuggerów po Praetorian, Królowe Obcych i wiele innych, w tym z nieuczciwymi ludzkimi komandosami i zupełnie nowym zagrożeniem, unikalnym dla tej fabuły o Obcym.
  • Prowadź strategicznie i zmieniaj taktykę oddziału z misji na misję, ostrożnie zarządzając zdrowiem, zasobami i zdrowiem swoich żołnierzy, aby uniknąć trwałych strat w drużynie i załamań psychicznych
  • Wytyczaj unikalne ścieżki przetrwania w nieustannie zmieniającym się świecie, odkrywając skróty, tworząc bezpieczne strefy i ustawiając lokalizatory ruchu, aby być o krok przed tymi stworzeniami
  • Zbieraj i poziomuj oddziały złożone z 5 startowych klas Marines, z dziesiątkami specjalizacji, unikalnych zdolności i broni

Dane

Gatunek
Strategiczna
Stan
Używany
Platforma
PS5
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Polska
Producent
Focus Home Interactive
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3512899965805

Referencje

Komentarze (0)