Chronicles of 2 Heroes Amaterasu's Wrath PS5

149,00 zł

Najniższa cena produktu 149,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Chronicles of 2 Heroes to intensywna 16-bitowa platformówka akcji z elementami Metroidvanii, japońskim mitem i przepiękną pixel art. To nie wszystko: możesz przełączać się między bohaterami w czasie rzeczywistym! Ayame i Kensei mają unikalne, zaskakujące style walki, które będziesz musiał opanować, aby ocalić feudalną Japonię przed gniewem Amaterasu.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Tesura Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8436016711692
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,80 zł .


Amaterasu i jej uczennica, cesarzowa Himiko, tyranizują feudalną Japonię swoją potężną armią yokai. Cała nadzieja spoczywa na samuraju Kensei i kunoichi Ayame, dwójce rodzeństwa, które przez lata trenowało, by pokonać boginię. Łącząc swoje zdolności, dostaną się do cesarskiej stolicy Osaki, by wykraść trzy święte skarby, źródło mocy cesarzowej.

Cechy:

  • Przełączaj się między bohaterami w czasie rzeczywistym. Kensei samuraj używa swojej katany do walki wręcz, ale nie potrafi skakać. Ayame jest o wiele bardziej zwinna i używa ataków dystansowych.
  • Pokonaj oldschoolowe wyzwania platformowe. Retro platformówki są naszym głównym punktem odniesienia, ale staraliśmy się dostarczyć jak najbardziej satysfakcjonujące, nowoczesne doświadczenia.
  • Zanurz się w japońskim mitologicznym świecie. Walcz z roninami, yokai i niezliczonymi przeciwnikami inspirowanymi japońską mitologią.
  • Odblokuj aż 20 potężnych zdolności. Od rozbijania ziemi i ogłuszania wrogów po podwójne skoki i osiąganie wyższych platform

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Tesura Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8436016711692

Referencje

Komentarze (0)