Happyfunland PS5

119,00 zł

Najniższa cena produktu 119,00 zł z dnia 14.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Zbadaj opuszczone szczątki i odkryj mroczne sekrety parku rozrywki Happyfunland Morta Grisly'ego, dom Randy’ego Rodenta! Mroczny, komediowy horror VR, w którym zabawa nigdy się nie kończy!

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Przygodowa
VR
Wymagany
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Perp Games
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5061005780705
Data premiery
2024-04-26
Ilość
Dużo
Dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .Zanim spotkałeś się z Larrym na środku bagien południowej Florydy, park rozrywki Happyfunland nic ci nie mówił. Podobnie jak nie znałeś jego tragicznej historii. Być może gdybyś wiedział o makabrycznych wydarzeniach, które miały tam miejsce, nie zgodziłbyś się na tę pracę! Zbadaj opuszczone szczątki i odkryj mroczne sekrety parku rozrywki Happyfunland Morta Grisly'ego, dom Randy’ego Rodenta!

Przeżyj niezapomniane przygody, takie jak piracka przejażdżka łodzią "Grabieżcy z tropikalnych wysp"! Daj się wystraszyć duchom Grisly'ego w atrakcji "Dwór Grisly’ego"! Stań się bardziej orzechowy niż wiewiórcze odpady na mrocznej przejażdżce "Orzechowa wycieczka dzikiej wiewiórki"! Doświadcz szczęścia za burtą "Witamy w małym, szczęśliwym świecie Grisly’ego"! Te i wiele innych wyjątkowych i ekscytujących atrakcji czeka na Ciebie w Happyfunland Najzabawniejszym parku tematycznym Południowej Florydy!

Nie stoisz w kolejce! Nie czekasz! Nie masz, gdzie uciec!

Uwaga! Jest to szalona przejażdżka, która może wywołać chorobę lokomocyjną u niektórych użytkowników.

Dane

Gatunek
Przygodowa
VR
Wymagany
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Perp Games
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5061005780705

Referencje

Komentarze (0)