Arise A Simple Story SWITCH

149,00 zł

Najniższa cena produktu 149,00 zł z dnia 26.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wyrusz w emocjonalną podróż po utracie miłości swojego życia w chwalonej przez krytyków grze Arise: Prosta historia, gra przygodowa 3D.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760328371714
Data premiery
2024-02-02
Ilość
Dużo
Dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,80 zł .


Manipuluj czasem, rozwiązuj zagadki i zmieniaj otoczenie, brnąc naprzód w słodko-gorzkie wspomnienia minionego życia. To opowieść o szczęściu i trudach, radości i smutku. Historia, której każdy z nas pewnego dnia doświadczy.

Cechy:

  • TWOJA PRZYGODA Z MIŁOŚCIĄ I STRATĄ - Wyrusz na przygodę przez zmieniające się krajobrazy wspomnień przepełnionych uczuciami miłości i straty. Każda chwila tej przejażdżki kolejką górską to nowe wyzwanie i szansa na spojrzenie na swoje życie w innym świetle
  • INSPIROWANY STYL SZTUKI - Wejdź do wspaniałego świata wspomnień i uczuć ożywionych przez utalentowanych artystów z Piccolo Studio. Odkryj szczerą magię w swoich osobistych, codziennych zmaganiach dzięki uduchowionej muzyce i pięknej oprawie graficznej gry.
  • STEROWANIE CZASEM - Kontroluj upływ czasu i zmieniaj swoje otoczenie od przesuwania sekund do całych pór roku. Przyspieszaj, cofaj lub zatrzymuj czas, aby ponownie przeżyć swoje wspomnienia i pokonać każdą przeszkodę na swojej drodze.
  • GRAJCIE RAZEM - Zaproś drugiego gracza, aby pomógł ci kontrolować czas i cieszyć się wspólną podróżą. Łatwa w odbiorze natura Arise sprawia, że wszyscy są zaangażowani i pozwalają im w pełni doświadczyć emocjonalnej historii.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760328371714

Referencje

Komentarze (0)