• -56,25 zł

Coffee Talk Episode 1 + 2 Double Shot Bundle SWITCH

219,00 zł
162,75 zł Zniżka 56,25 zł

Najniższa cena produktu 162,75 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Coffee Talk Episode 1 + 2 Double Shot Bundle

Seria
Promocje
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Serenity Forge
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060997480952
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,20 zł .


Coffee Talk

Coffee Talk to gra polegająca na wysłuchiwaniu problemów ludzi i pomaganiu im poprzez serwowanie ciepłego napoju z dostępnych składników. Jest to gra, która przedstawia życie tak ludzkie, jak to tylko możliwe, a jednocześnie ma obsadę, która jest czymś więcej niż tylko ludźmi. Zanurz się w historiach mieszkańców alternatywnego Seattle, począwszy od dramatycznej historii miłosnej między elfem a sukkubem, kosmitą próbującym zrozumieć życie ludzi i wieloma innymi współczesnymi czytelnikami, którzy odnajdą silne echo otaczającego ich świata.

Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly

Odkurz swój ekspres do kawy i przygotuj swój najcieplejszy uśmiech, aby ponownie spotkać się z klientami w drugim odcinku uwielbianego symulatora parzenia kawy i rozmów sercowych; Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly. Nadszedł czas, aby ponownie odwiedzić swoją ulubioną kawiarnię późnym wieczorem i ponownie połączyć się ze swoimi fantastycznymi przyjaciółmi przy ciepłym napoju lub dwóch. Jesteś baristą, a twoi klienci nie zawsze są ludźmi. Wysłuchaj ich historii, przygotuj kawę i wpłyń na ich serca.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Serenity Forge
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060997480952

Referencje

Komentarze (0)