• -21,00 zł

Die After Sunset PS5

86,96 zł
65,96 zł Zniżka 21,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 86,96 zł

Najniższa cena produktu 65,96 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Zmieniają przeszłość... musimy wrócić!

Seria
Promocje
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690796206
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


Zmieniają przeszłość... musimy wrócić!

Weź udział w pełnej akcji przygodzie w czasie, gdzie Ziemia jest atakowana przez kosmitów. Poprowadź ruch oporu przeciwko „Murkorom” w Die After Sunset, tętniącej życiem strzelance typu roguelite. Eksperymentuj z różnymi kombinacjami przedmiotów i zdobywaj dodatkowe siły w misjach, ścigając się z czasem i walcząc z gigantycznymi bossami! Jeśli cię pokonają, nie martw się – śmierć to dopiero początek!

Wracaj do walki, zdobywając kolejne poziomy i będąc silniejszym z każdym nowym biegiem

  • Podróżuj w czasie i uratuj świat... lub przynajmniej spróbuj! Wybierz swojego obrońcę spośród trzech unikalnych stylów gry: strzelec wyborowy „April”, cyborg strzelający z karabinu maszynowego „Rido” lub machający palcami lazor „Hune”!
  • Walcz w świetle i przygotuj się na pełen adrenaliny szał strzelania! Murkory pojawiają się w niekończących się falach, oferując ci niekończącą się praktykę celowania. Wybieraj bitwy i strategicznie walcz z Murkorami w oświetlonych słońcem obszarach, ponieważ kiedy wchodzą w cień... stają się silniejsze i znacznie bardziej przerażające!
  • Pięć gigantycznych poziomów, pięciu kolosalnych bossów! Każdy poziom rozgrywa się w innej erze czasu i zawsze jest nękany przez hordy Murkorów, a przy każdym biegu o zachodzie słońca czeka na ciebie zły przywódca! Czy udało Ci się zebrać wystarczająco dużo energii i zebrać siły, aby walczyć z tymi ogromnymi bossami?!
  • Żaden bieg nie jest taki sam! Za każdym razem, gdy rozpoczynasz nową serię, zapełnianych jest 19 misji w grze. Uważaj na siebie, obrońco! I miej nadzieję, że szczęście będzie po Twojej stronie...
  • Eksperymentuj z setkami kombinacji przedmiotów. Zbieraj skrzynie i wykonuj misje, aby zdobyć jak najwięcej przedmiotów, ile zdołasz ułożyć. Kto wie, w jakie dziwne i cudowne sposoby mogliby współpracować? Może odkryjesz kombinację, która sprawi, że będziesz niepokonany... lub po prostu bardzo, bardzo spocony.
  • Zwiększaj siły po każdym biegu dzięki walucie w grze (znanej również jako „Mukus”)! Zbierz je i wydaj na ulepszenia statystyk, nowe przedmioty i broń, aby stać się silniejszym niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Odblokuj jeszcze więcej broni i mocy, wykonując wyzwania! Zadaj sobie zadanie wybrania całej listy wyzwań, aby odblokować wszystkie nowe bronie, przedmioty i ustawienia gry! Im więcej wyzwań ukończysz, tym większym twardzielkiem się staniesz! Albo przynajmniej będziesz wyglądać fajniej, co jest prawie tak samo dobre.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690796206

Referencje

Komentarze (0)