The Last of Us Part II Remastered PS5

229,00 zł

Najniższa cena produktu 229,00 zł z dnia 21.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Pięć lat po niebezpiecznej podróży przez postpandemiczne Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedlili się w Jackson w stanie Wyoming. Życie wśród kwitnącej społeczności ocalałych zapewniło im spokój i stabilność, pomimo ciągłego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Polska, dubbing
Okładka
Polska
Producent
Sony
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 22 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 22 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,40 zł .


Kiedy gwałtowne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w nieustanną podróż, aby wymierzyć sprawiedliwość i znaleźć rozwiązanie. Kiedy jedna po drugiej bierze na siebie tę odpowiedzialność, staje w obliczu niszczycielskich, fizycznych i emocjonalnych konsekwencji swoich działań.

Czy przywrócenie światła kryształów przyniesie pokój czy nowy rodzaj mroku? A może coś jeszcze innego?

Cechy:

  • Złożona, pełna emocji historia — doświadcz narastających konfliktów moralnych wywołanych nieustanną pogonią Ellie za zemstą. Cykl przemocy pozostawiony po niej podważy Twoje wyobrażenia o dobra i zła, dobra i zła oraz bohatera i złoczyńcy
  • Piękny, ale niebezpieczny świat – Wyrusz w podróż Ellie, zabierając ją od spokojnych gór i lasów Jackson do bujnych, zarośniętych ruin większego Seattle. Spotkaj nowe grupy ocalałych, nieznane i zdradzieckie środowiska oraz przerażające ewolucje zarażonych. Zabójcze postacie i świat, ożywione przez najnowszą wersję silnika Naughty Dog, są bardziej realistyczne i szczegółowe niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Napięta i desperacka rozgrywka oparta na akcji i przetrwaniu – nowe i ulepszone systemy rozgrywki zapewniają życie lub śmierć Ellie w podróży przez wrogi świat. Poczuj jej desperacką walkę o przetrwanie dzięki ulepszonym funkcjom, takim jak intensywna walka w zwarciu, płynny ruch i dynamiczne ukrywanie się. Szeroka gama broni, przedmiotów rzemieślniczych, umiejętności i aktualizacji pozwala dostosować możliwości Ellie do swojego stylu gry.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Polska, dubbing
Okładka
Polska
Producent
Sony
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)