Ary and the Secret of Seasons SWITCH

119,00 zł

Najniższa cena produktu 119,00 zł z dnia 21.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Podróżuj przez wspaniały świat Valdi! O tak. Ary and the Secret of Seasons to nagradzana gra przygodowa, w której śledzi młodą dziewczynę o imieniu Aryelle lub Ary, która podróżuje przez wielki świat Valdiego. Stając się Strażnikiem Zimy, Ary zyskuje możliwość manipulowania porami roku wokół niej. Ary nauczy się kontrolować pory roku i wykorzystywać je do pokonania wrogów, pokonywania przeszkód i rozwiązywania złożonych zagadek podczas swojej przygody w Valdi.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Modus
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .


Dawno temu światu Valdiego groził zły mag. Po wielkiej walce został pokonany przez Legendarnego Wojownika i zamknięty w Krypcie, uwięziony na całą wieczność. Aby zapewnić uwięzienie maga, czterech wielkich mędrców przysięgało, że będzie czuwać i chronić Kryptę. Utworzyli oni oryginalną Guardians of Seasons, tajną organizację o bogatej historii i legendzie.

Po tym, jak tajemnicza siła pogrąża sezony Valdiego w chaosie, Ary postanawia pomóc Strażnikom Pór Roku i wyrusza w poszukiwaniu źródła chaosu. Wykorzystując swój spryt i odwagę, Ary będzie musiała pokonać potwornych wrogów, tajne intrygi i duszne tradycje, aby uratować Valdiego i przywrócić równowagę światu.

Cechy gry:

  • Nagradzająca eksploracja.
  • Wciągająca opowieść.
  • Dynamiczne środowiska.
  • Płynna walka.
  • Powabny świat 3D.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Modus
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)