• -60,00 zł

Rise of the Ronin PS5

289,00 zł
229,00 zł Zniżka 60,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 289,00 zł

Najniższa cena produktu 229,00 zł z dnia 15.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wyrusz w epicką podróż przez rozdartą wojną XIX-wieczną Japonię w tym nastawionym na walkę RPG z otwartym światem od Team NINJA, weterańskiego studia odpowiedzialnego za Nioh i NINJA GAIDEN.

Seria
Promocje
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
KOEI TECMO
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
711719582786
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 22 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 22 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,40 zł .


Japonia, rok 1863. Po trzech stuleciach uciskających rządów szogunatu Tokugawa, Czarne Okręty Zachodu zbliżają się do granic kraju, a kraj pogrąża się w chaosie. Pośród chaosu wojny, chorób i niepokojów politycznych, bezimienny wojownik wykuwa własną ścieżkę, trzymając los Japonii w swoich rękach.

Cechy:

  • Kształtuj dynamiczną historię - Jako bezimienny samuraj - Ronin - twoje przeznaczenie należy do ciebie. Zobacz, jak historia rozwija się na różne sposoby w zależności od dokonywanych wyborów i postaci, z którymi sprzymierzysz się po drodze. Zmierz się z krytycznymi decyzjami dotyczącymi misji, takimi jak zabójstwo lub ochrona kluczowych postaci, i kształtuj bieg historii dzięki bogatemu systemowi wielokrotnego wyboru.
  • Eksploruj autentyczny świat - Okres "Bakumatsu" zwiastuje koniec szogunatu i początek nowej ery, w której Wschód i Zachód zderzają się ze sobą. Przeżyj tę rewolucję kulturową w otwartym świecie, w którym spotkasz kluczowe postacie, które będą kształtować bieg historii, a także zwykłych obywateli szukających światła przewodniego w ciemności.
  • Zaangażuj się w głęboko dostępną walkę - Rise of the Ronin, od weteranów Nioh i NINJA GAIDEN, oferuje głęboko wciągającą, ale przystępną walkę z warstwami złożoności odpowiednimi dla każdego stylu gry. Zmierz się z wrogami za pomocą broni do walki w zwarciu lub walcz z dystansu.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
KOEI TECMO
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
711719582786

Referencje

Komentarze (0)