Killer Queen Black SWITCH

89,00 zł

Najniższa cena produktu 89,00 zł z dnia 21.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wydane na Switch i PC Killer Queen Black jest nietypową, dwuwymiarową grą platformową, w której znajdziemy też elementy gier akcji oraz strategii. W produkcji wcielamy się zantropomorfizowane owady, które rywalizują o przedmioty umieszczone na mapie. Tytuł jest konwersją znanego z automatów Killer Queen (2013), a rozgrywka w nim skupia się na rywalizacji w trybie wieloosobowym. Za stworzenie Killer Queen Black odpowiada studio Liquid Bit

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nighthawk Interactive
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .


W Killer Queen Black na Switch i PC akcję obserwujemy z boku. Gramy w kilkuosobowych zespołach, kontrolując postacie należące do zróżnicowanych klas (przy czym jeden z graczy zawsze wciela się w tytułową królową) i władające jedną z pięciu broni (są to np. miecze, lance czy… żądła). Naszym zadaniem jest przejmowanie jagód leżących na mapie i odnoszenie ich do swojej bazy (bazy obydwu drużyn są zlokalizowane po przeciwnych stronach ekranu), a także walka. Zwycięstwo można osiągnąć na jeden z trzech sposobów: wypełniając swój ul jagodami, trzykrotnie zabijając królową wrogiej drużyny, albo też… dojeżdżając do swojej bazy na niezwykle powolnym ślimaku. Do dyspozycji graczy oddano kilka map.

Killer Queen Black umożliwia samotną zabawę, jednak stawia przede wszystkim na rywalizację z innymi graczami (maksymalnie może w niej brać udział 8 osób, w dwóch drużynach po 4). Do naszej dyspozycji oddano kilka trybów, takich jak Quick Match, Ranked, Custom czy Arena.

Killer Queen Black cechuje się dwuwymiarową, oldskulową oprawą graficzną w stylu pixel art. Grafika jest pełna wyrazistych barw i sprawia pozytywne wrażenie. Produkcja wykorzystuje funkcje unikatowe dla konsoli Nintendo Switch – mowa tu przede wszystkim o możliwości grania w dwie osoby na jednym urządzeniu, używając pojedynczych joy-conów.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nighthawk Interactive
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)