Fallen Legion Rise to Glory / Fallen Legion Revenants Deluxe Edition XBOX ONE/XSX

87,56 zł

Najniższa cena produktu 87,56 zł z dnia 14.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Fallen Legion: Rise to Glory opowiada historię legata Laendura i księżniczki Cecylii. Po której stronie opowiesz się, aby zadecydować o losach Fenumii? Upadły Legion: Grzechy Imperium - Dołącz do księżniczki Cecylii (i jej pikantnego, gadającego grymuaru) w jej podróży do domu, podczas której walczy z hordami potworów i zamachem stanu, któremu przewodzi legat Laendur.

Seria
Xbox One
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
810023039242
Ilość
Dużo
Dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .


Rozpadające się imperium jest w twoich rękach. Czy przywrócisz Fenumii chwałę? Upadły Legion: Płomienie rebelii - Legat Laendur, błyskotliwy taktyk uwielbiany przez ludzi, walczył na frontach Imperium Fenumii, ale kiedy odkrywa, dlaczego gnije ono od środka, przysięga obalić rodzinę królewską. Fenumia pochłonęła jego ojczyznę - czy będziesz walczył, aby ją odzyskać?

Fallen Legion: Revenants

W świecie spowitym mgłą, unoszący się w powietrzu zamek jest ostatnim schronieniem dla ludzkości. Ziemia jest naznaczona bestiami zmutowanymi przez zarazę, a zamek Welkin został objęty kwarantanną, aby nie dopuścić do zagłady. Lucien, charyzmatyczny polityk chroniony w murach zamku, odkrywa starożytną księgę, z której dowiaduje się o Egzemplarzach - broni, która potrafi zmieniać się w czujących żołnierzy. Łączy siły z Roweną, mścicielką pragnącą znaleźć sposób na powrót do życia, by wychować swojego żyjącego syna, i oboje niechętnie zawierają pakt, by obalić szalonego tyrana kontrolującego Welkin.

Fallen Legion: Rise to Glory / Fallen Legion Revenants [Deluxe Edition] zawiera:

  • Gra Fallen Legion: Rise to Glory
  • Gra Fallen Legion: Revenants
  • Kompendium upadłego legionu - książka artystyczna w miękkiej oprawie
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa Deluxe

Cechy:

  • Wzorcowa kolekcja
  • A Return to Glory - szybka akcja w czasie rzeczywistym z fabułą opartą na wyborze i ponad 20 różnymi zakończeniami oraz nową zawartością epilogu
  • Revenants Reloaded - mnóstwo nowej zawartości, w tym nowy system GRID, który zachęca do strategicznego podejścia do rozgrywki i walki, nowi aktorzy głosowi, nowe postacie i nowe bitwy z bossami!

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
810023039242

Referencje

Komentarze (0)