• Nowy

Railway Empire 2 Deluxe Edition SWITCH

229,00 zł

Najniższa cena produktu 229,00 zł z dnia 21.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wszyscy na pokład ekspresowego pociągu do bogactwa i sławy w Railway Empire 2! Wciel się w sprytnego przedsiębiorcę, przejmij małą firmę kolejową na początku XIX wieku i zmień swoje parowozy w woły robocze gospodarki. Rozwiń swoją firmę do największej firmy kolejowej na kontynencie i przechytrz konkurencję, łącząc miasta i firmy za pomocą stale rozwijającej się sieci linii kolejowych, mostów i tuneli. Do Twojej dyspozycji oddano 60 słynnych lokomotyw, które ciągną wagony towarowe i pasażerskie, zapoczątkowując epokę o historycznym znaczeniu podczas rewolucji przemysłowej.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Kalypso Media
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
4260458363331
Data premiery
2024-03-07
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 22 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 22 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,40 zł .


Railway Empire 2 zawiera większe, bardziej szczegółowe i bardziej żywe mapy niż kiedykolwiek wcześniej. Całe Stany Zjednoczone i Europa kontynentalna są pokryte dwiema ogromnymi, rozległymi mapami*, podczas gdy bardziej szczegółowe mapy koncentrują się na określonych regionach każdego kontynentu. Ulepszona konstrukcja torów pomaga skupić się na ważnych decyzjach, napędzając gospodarkę i wspomagając rozwój miast. Sygnały są umieszczane automatycznie, mosty mogą pomieścić do 4 torów, a stacje kolejowe z możliwością rozbudowy mogą mieć teraz do 8 torów.

Wybierz spośród 6 różnych postaci, aby poprowadzić swoją firmę kolejową, z których każda ma swoje mocne i słabe strony. Rozegraj 5-rozdziałową kampanię lub wybierz jeden z 14 różnych scenariuszy. Ustaw własny poziom trudności w pełni konfigurowalnym trybie gry swobodnej lub zbuduj idealną sieć kolejową w trybie budowy. Zmierz się z konkurencją swojego kolejowego imperium razem ze znajomymi w trybie wieloosobowym Co-op*. Możesz także wsiąść do jednego ze swoich pociągów* i podziwiać mijane krajobrazy, gdy żelazny koń pędzi po torach, podczas gdy ty siedzisz i cieszysz się widokiem.

*Oznacza funkcje gry nieuwzględnione na Nintendo Switch.

Cechy:

  • Historia w trakcie tworzenia: W 1830 roku, u zarania ery kolei, zbuduj od podstaw wielkie imperium kolejowe i wybieraj spośród 60 szczegółowych, historycznych lokomotyw, które możesz dostosować za pomocą preferowanych kolorów i inicjałów firmy
  • Rozległy krajobraz: Ogromny i szczegółowy świat gry obejmujący całe Stany Zjednoczone i Europę na jednej mapie, a także bardziej szczegółowe mapy regionalne z ponad 300 miastami rozsianymi po całych Stanach Zjednoczonych i Europie.
  • Nieskończone możliwości: Wybierz sposób gry spośród 5-rozdziałowej kampanii rozgrywającej się w kultowych regionach Europy i USA, 14 scenariuszy, konfigurowalnego trybu gry swobodnej, relaksującego trybu budowy i kooperacyjnego trybu wieloosobowego dla maksymalnie 4 graczy kontrolujących tę samą firmę kolejową.
  • Ulepszona budowa torów: Układanie torów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki automatycznie umieszczanym sygnałom, mostom, które mogą pomieścić do 4 torów, stacjom kolejowym z maksymalnie 8 torami i nowym dodatkom do stacji kolejowych, aby dostosować swoje stacje. Teren również dostosowuje się do układu torów, gdy tory przecinają góry, doliny i równiny.
  • Podziwiaj widoki: Jedź swoim pociągiem i podziwiaj krajobraz z wnętrza wagonów lub z przedniego siedzenia w przedziale maszynisty parowozu.

Dane

Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Kalypso Media
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
4260458363331

Referencje

Komentarze (0)