Brothers in Arms Earned in Blood XBOX

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Brothers in Arms: Earned in Blood to wojenna strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez amerykańskie studio Gearbox i wydana przez Ubisoft na PlayStation 2, Xboxa, PC i Wii. Na sprzęt Nintendo gra trafiła w ramach składanki Brothers in Arms: Double Time.

Seria
Xbox
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Ubisoft
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307210200501
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Earned in Blood, tak jak pierwsza część Brothers in Arms, czyli Road to Hill 30, pozwala nam uczestniczyć w działaniach zbrojnych na froncie zachodnim podczas II Wojny Światowej. Tym razem historia kręci się wokół postaci szeregowego Hartsocka, jednego z tysięcy spadochroniarzy, którzy brali udział w lądowaniu w Normandii. Fabułę podzielono na trzy części przedstawiające ‘karierę’ protagonisty. Rozgrywka względem pierwowzoru nie uległa żadnym znaczącym zmianom. Przeważnie podczas kampanii kierujemy poczynaniami Hartsocka i jego towarzyszy broni, którym można wydawać komendy. Gra zachęca do kreowania przemyślanych strategii działania. W Earned in Blood nie ma auto-aima, dlatego celność broni nie jest zbyt wysoka (musimy dbać o zajęcie jak najlepszych pozycji), ilość energii pozwala naszych podopiecznych szybko wysłać do piachu, a do tego przeciwnicy zajmują często bardzo dogodne miejsca. Żeby sobie poradzić, musimy poznać teren, wykorzystać jedną grupę żołnierzy do przeprowadzenia ostrzału, a drugą do natarcia z flanki. W porównaniu do części pierwszej znacząco usprawniono sztuczną inteligencję przeciwników. Teraz reagują oni zgodnie z wydarzeniami rozgrywającymi się na polu bitwy, co kładzie jeszcze większy nacisk na skradanie. W trybie dla jednego gracza gra oferuje ponad czterdzieści misji, w tym nowe bronie i pojazdy, ale poza tym twórcy zaimplementowali też multiplayer. Maksymalnie cztery osoby mogą kooperować lub rywalizować mając do wyboru kilka wariantów zabawy. Zarówno lokalnie, jak i przez internet (funkcje sieciowe dostępne są na wszystkich sprzętach).

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Ubisoft
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307210200501

Referencje

Komentarze (0)