Burnout 3 Takedown XBOX

59,00 zł

Najniższa cena produktu 59,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Burnout 3: Takedown to trzecia odsłona w serii wyścigów stworzonych przez deweloperów ze studia Criterion Games. Trzeci epizod był pierwszym wydawanym przez Electronic Arts, po tym jak zbankrutowało Acclaim Entertainment. Gra pojawiła się na europejskim rynku w wersji na PS2 oraz Xboksa we wrześniu 2004 roku. W Japonii tytuł został wydany tylko w wersji na PS2.

Seria
Xbox
Gatunek
Wyścigi
Stan
Używany
Platforma
Xbox
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
3
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930039196
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


WW Burnout 3: Takedown ponownie gwoździem programu stały się efektowne kraksy z innymi samochodami w trakcie wyścigów. W grze pojawiły się dwa tryby skoncentrowane na zmaganiach na różnych trasach i trzy skupione przede wszystkim na wykonywaniu jak najbardziej efektownych karamboli. W trakcie zmagań gracz otrzymuje chwilowe przyspieszenie za wyjątkowo niebezpieczną jazdę (drift, wjeżdżanie na "czołówki" itd).

Bonusy otrzymuje się również za powodowanie kraks oponentów (nazywanych "Takedownem"). W module "Crash Junction" zadaniem gracza jest rozpędzenie się i wjechanie na ruchliwe skrzyżowanie w taki sposób, by spowodować najbardziej spektakularny karambol. Gracz nagradzany jest pieniędzmi za wyrządzenie jak największych zniszczeń w ruchu samochodowym. Do odblokowania we wszystkich trybach jest 67 różnych pojazdów, m.in. autobus, wóz strażacki czy śmieciarka.

Tytuł obsługiwał także moduł sieciowy - 15 kwietnia 2010 roku EA wyłączyło jednak serwery pozwalające na rozgrywkę online. Gra otrzymała znakomite oceny w recenzjach branżowych. Średnia not w przypadku obu wersji wynosi 93/100. Tytuł wielokrotnie nazywany był "królem arcade'owych wyścigów". Do dzisiaj trzecia odsłona Burnouta ma wielu fanów, którzy stale do niej wracają. Produkcja Criterion sprzedała się również w dużych ilościach - na całym świecie rozeszło się ponad 3 mln egzemplarzy gry.

Dane

Gatunek
Wyścigi
Stan
Używany
Platforma
Xbox
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
3
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930039196

Referencje

Komentarze (0)