Assassin's Creed Brotherhood XBOX 360

19,00 zł

Najniższa cena produktu 19,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Assassin’s Creed: Brotherhood to przygodowa gra akcji wyprodukowana przez studio Ubisoft Montreal i wydana przez francuską firmę Ubisoft w listopadzie 2010 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360, a nieco później również na PC. Brotherhood nie jest numeryczną częścią serii, stanowiąc drugą odsłonę „trylogii Ezio”, czyli głównego bohatera „dwójki”.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Przygodowa
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Ubisoft
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307217927159
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .


W przeciwieństwie do dwóch poprzednich odsłon, fabuła Brotherhood służy głównie usprawiedliwieniu kolejnych wykonywanych misji. Akcja rozpoczyna się tam, gdzie zakończyła się poprzednia część, czyli w podziemiach Kaplicy Sykstyńskiej. Papież Aleksander VI podnosi się po porażce, jaką odniósł w walce z florenckim skrytobójcą, należącym do tajnego stowarzyszenia asasynów. Tymczasem główny bohater, Ezio Auditore di Firenze, po odbyciu rozmowy z tajemniczą postacią z finału „dwójki” uchodzi z Watykanu. Ezio wraca do domu przekonany, że wypełnił już swoje zadanie, lecz na miejscu musi stoczyć kolejną morderczą walkę. Willa została zaatakowana przez Cezara Borgię, a bohater wraz z rodziną ratuje się ucieczką. Niedługo potem odnajdujemy go w Rzymie, który trawiony jest przez złe rządy Borgiów. Protagonista postanawia dokonać zemsty.

Rdzeń rozgrywki w Brotherhood pozostał niezmieniony, zatem ponownie jest to przygodowa gra akcji, w której miasta posiadają otwartą strukturę. Drobnych szlifów doczekały się m.in. ruchy głównego bohatera, prosty jak zawsze system walki zyskał nieco na dynamice, a arsenał Ezio powiększył się o kilka nowych, mniej lub bardziej przydatnych zabawek. Miejscem akcji jest tym razem Rzym, który jest zdecydowanie najbardziej rozbudowanym miastem spośród wszystkich, jakie pojawiły się do tej pory w serii. Największym novum jest jednak tryb multiplayer. Gracz może rozegrać mecz w jednym z trzech dostępnych trybów: Free-For-All, Co-op oraz Team. Rozgrywka wieloosobowa jest unikatowa, gdyż praktycznie przez cały czas należy pozostawać w ukryciu. Twórcy oddali do wyboru 21 postaci, a poziom doświadczenia naszego bohatera rośnie wraz z postępami w czasie meczów.

W kwestii oprawy Assassin’s Creed: Brotherhood nie różni się praktycznie od poprzedniej części. Animacja twarzy bohaterów stoi na bardzo wysokim poziomie, miasto wykonano wielką dbałością o szczegóły, a oryginalny dubbing pełen jest różnych akcentów. Za oprawę muzyczną tradycyjnie już odpowiada Jesper Kyd.

(B)

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Ubisoft
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307217927159

Referencje

Komentarze (0)