Assassin's Creed Revelations XBOX 360

19,00 zł

Najniższa cena produktu 19,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Assassin’s Creed: Revelations to przygodowa gra akcji wyprodukowana przez studio Ubisoft Montreal i wydana przez francuską firmę Ubisoft w listopadzie 2011 roku na PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Revelations nie jest numeryczną częścią serii, będąc przy tym trzecią i ostatnią odsłonę „trylogii Ezio”, którego dzieje zaczęły się w Assassin's Creed II.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Przygodowa
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Ubisoft
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307215588246
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .


Akcja AC: Revelations rozgrywa się w samym sercu imperium osmańskiego. Ezio, główny bohater AC II i AC: Brotherhood, odkrywa pamiętnik swojego ojca, z którego dowiaduje się, że dawnej świątyni Assassynów, czyli w Masjafie, znajduje się ukryte pomieszczenie skrywające sekrety bohatera pierwszej części serii, słynnego Altaira. Ezio Auditore di Firenze niezwłocznie opuszcza Rzym i wyrusza na poszukiwania tajemniczego pomieszczenia. Po kilku latach ciężkiej podróży, bohater odnajduje wejście do biblioteki, niestety nie może jej otworzyć. Aby tego dokonać, potrzebnych mu jest pięć kluczy rozrzuconych po całym Konstantynopolu. Ezio postanawia wyruszyć na wschód, aby odszukać wszystkie pieczęci, w których ukryte są wspomnienia Altaira.

W porównaniu do starszych odsłon, deweloper wprowadził kilka usprawnień. Zmianom uległ system walki. Mimo że wciąż opiera się on na kontrze i wyprowadzeniu serii zabójstw, starcia są bardziej dynamiczne, poprawiono również pracę kamery, która przyjmuje o wiele lepsze kąty niż w poprzednich częściach. Usprawniono korzystanie z bogatego ekwipunku, wprowadzając dwa „koła wyboru”. W jednym znajdziemy najpotrzebniejsze przedmioty, natomiast w drugim te dodatkowe. Poprawie uległa sztuczna inteligencja przeciwników, którzy atakują głównego bohatera jednocześnie, nie odpuszczają też łatwo podczas pościgów. Zmianom nie oparł się oczywiście multiplayer. Usprawniono matchmaking, gracz może teraz modyfikować swoją postać, dodatno również nowe lokacje oraz klasy.

Revelations jest już trzecią odsłoną serii działającą na silniku . Środowisko gry jest bogate w szczegóły, animacja postaci nie budzi większych zastrzeżeń, mimo wszystko oprawa graficzna nie robi już takiego wrażenia jak swego czasu „dwójka”. Całość uzupłeniają angielski dubbing oraz muzyka Jespera Kyda - jak zwykle najwyższej próby.

(B)

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Ubisoft
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307215588246

Referencje

Komentarze (0)