Battlefield 3 XBOX 360

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Battlefield 3 (w skrócie BF3) to pierwoszoosobowa strzelanina wyprodukowana przez szwedzkie studio DICE i wydana przez Electronic Arts w październiku 2011 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Battlefield 3 jest bezpośrednim sequelem „dwójki”, wydanej w 2005 roku wyłącznie na komputery klasy PC.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930102982
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Produkcja Szwedów przenosi gracza do 2014 roku. Głównym bohaterem gry jest sierżant Henry „Black” Blackburn, dowodzący pięcioosobowym oddziałem podczas misji odnalezienia i eskortowania amerykańskiej grupy dochodzeniowej, z którą po raz ostatni nawiązano kontakt, gdy przebywała w Iraku. Teren, na którym prawdopodobnie przebywa drużyna, kontrolowany jest przez oddziały milicji o nazwie PLR. Kolejne zadania, które wyznaczy Blackburnowi dowództwo, zawiodą jego oddział m.in. do Iranu. Fragmenty historii poznajemy w formie retrospekcji, które pojawiają sięw trakcie przesłuchania sierżanta Blackburna.

Battlefield 3 oferuje trzy podstawowe opcje zabawy: kampanię dla samotnego gracza, kooperację oraz rozbudowany tryb multiplayer. Single-player oferuje podobne doznania jak konurencyjne FPS-y traktujące o współczesnych konfliktach zbrojnych. Gracz wykonuje szereg niepowiązanych ze sobą misji w różnych miejscach na świecie, podczas których deweloper stara się urozmaicić rozgrywkę na kilka sposobów, m.in. wprowadzają sekwencję przypominającą shooter „na szynach”. Siłą produkcji DICE jest jednak rozbudowany multiplayer, który wymaga od gracza taktycznego podejścia, umiejętnego wykorzystania dostępnych pojazdów oraz umiejętność działania w zespole. Na PS3 i X360 jednocześnie bawić się może maksymalnie dwudziestu czterech graczy.

W trybie multi skrzydła rozwija silnik Frostbite 2, który pozwala na zniszczalność otoczenia znacznie większą niż w konkurencyjnych tytułach. Battlefield 3 może się poszczycić także rewelacyjnym udźwiękowieniem oraz solidnie wykonaną polską wersją językową.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930102982

Referencje

Komentarze (0)