Battlefield Bad Company XBOX 360

19,00 zł

Najniższa cena produktu 19,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Battlefield: Bad Company to pierwoszoosobowa strzelanina stworzona przez szwedzkie studio DICE i wydana przez Electronic Arts w czerwcu 2008 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Bad Company jest pierwszym tytułem, który wykorzystuje silnik graficzny Frostbite..

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930061432
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .


Akcja gry ma miejsce w niedalekiej przyszłości, gdzie trwa wojna pomiędzy Federacją Rosyjską a Stanami Zjednoczonymi. Gracz śledzi losy czterech żołnierzy z kompanii „B” 222. batalionu, nazwywanej po prostu Bad Company. Głównym bohaterem jest Preston Marlowe, który dopiero co został przydzielony do kompanii. Pozostali żołnierze, wchodzący w skład Bad Company, to Terrence Sweetwater, George Gordon Haggard Jr. oraz sierżant Samuel D. Redford - dowódca. Gracz rozpoczyna zabawę w fikcyjnym państwie Serdaristan, położonym nad Morzem Kaspijskim.

Produkcja DICE to shooter z widokiem FPP, w którym zadaniem gracza jest przemieszczać się wraz z oddziałem do przodu w ramach dość ograniczonych środowisk rozgrywki, w celu wykonania misji. Na podstawowe wyposażenie żołnierza składają się: karabin, pistolet, nóż, granaty oraz materiały wybuchowe. Wraz z progresem, arsenał jest oczywiście rozbudowywany. Ważną rolę w Bad Company odgrywają pojazdy. Gracz może skorzystać z czołgu, helikoptera, pojazdu opancerzonego, uzbrojonego samochodu oraz łodzi. Gra oferuje również rozbudowany tryb wieloosobowy dla maksymalnie dwudziestu czterech graczy.

Silnik Frostbite 1.0, na którym hula Battlefield: Bad Company, umożliwia dużą zniszczalność otoczenia. Nie można zburzyć oczywiście wszystkiego, jednak w zależności od dostępnej broni czy pojazdu, gracz może w znacznym stopniu zmienić wygląd pola walki. Tytuł spod dłuta Szwedów chatakteryzuje się ponadto bardzo dobry udźwiękowieniem, a także dynamiczną ścieżką dźwiękową autorstwa Mikaela Karlssona.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930061432

Referencje

Komentarze (0)