Battlefield Bad Company 2 XBOX 360

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Battlefield: Bad Company 2 jest pierwszoosobową strzelaniną stworzoną przez szwedzkie studio DICE i wydaną przez Electronic Arts w marcu 2010 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 oraz PC. „Dwójka” jest bezpośrednią kontynuacją wydanego dwa lata wcześniej Battlefield: Bad Company.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930087296
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


W kampanii dla samotnego gracza przejmujemy kontrolę nad Prestonem Marlowe, czyli jednym z członków specjalnego batalionu w fikcyjnej armii Stanów Zjednoczonych o nazwie Bad Company. Pozostali żołnierze, wchodzący w skład kompanii, to dowódca - sierżant Samuel D. Redford, Terrence Sweetwater oraz George Gordon Haggard Jr. Fabuła w Bad Company 2 stanowi jedynie pretekst do tego, aby gracz odwiedził jak największą liczbę miejscówek. Dzierżąc pada w dłoniach zwiedzimy między innymi Ekwador i Boliwię w Ameryce Południowej czy Texas w USA.Rozgrywka w Battlefield: Bad Company 2 w swoich założeniach nie różni się od poprzedniej produkcji spod dłuta DICE.

To w dalszym ciągu pierwszoosobowa strzelanina, w której zadaniem grającego jest wykonywanie misji zleconych przed dowództwo. Solą gier z serii Battlefield jest częsta wymiana ognia z wrogiem oraz starcia z wykorzystaniem pojazdów. Arsenał w „dwójce” jest znacznie większy niż w poprzedniej części, choć na podstawowe wyposażenia w dalszym ciągu składają się główna broń, nóż oraz granaty. Istotnym elementem gameplayu są pojazdy. Zarówno w kampanii, jak i trybie wieloosobowym można skorzystać z kilku typów maszyn, w tym między innymi czołgu i śmigłowca. Multiplayer został wzbogacony o wiele nowych opcji, rozbudowano też system rozwoju postaci.

Zmodyfikowana wersja silnika Frostbite z numerkiem 1.5, na której działa Battlefield: Bad Company 2, pozwala graczowi niszczyć otoczenie w znacznie większym stopniu, niż w konkurencyjnych produkcjach. Znany z „jedynki” kompozytor Mikael Karlsson otrzymał wsparcie od Joela Erikssona. W dodatku gra na Xboksie 360 została opatrzona polskim dubbingiem.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930087296

Referencje

Komentarze (0)