BioShock XBOX 360

29,00 zł

Najniższa cena produktu 29,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wraz z premierą BioShock, gry akcji z widokiem FPP, studio 2K Boston zabrało graczy w pasjonującą podróż do podoceanicznego miasta Rapture, które z miejsca pełnego idei i humanizmu przeistoczyło się w prawdziwą antyutopię. Andrew Ryan, założyciel ukrytego pod taflą Oceanu Atlantyckiego skupiska wybitnych person, powoli obserwował schyłek dzieła swojego życia, które upadło pod naporem wynalazków inżynierii genetycznej, substancji zwanych jako ADAM i EVE.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
2K Games
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5026555246415
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 2 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,40 zł .


Oba specyfiki pozwalały ludziom na manipulowane rzeczywistością, zostało to jednak okupione wysokim stopniem uzeleżnienia. Wyselekcjonowani mieszkańcy szybko przeistoczyli się w łaknących kolejnej dawki ćpunów, a w obrębie Rapture zapanowała anarchia, ostatecznie doporwadzając je do ruiny.

Gracze jako Jack dostają się do podwodnego miasta prosto z wraku samolotu, który rozbił się nieopodal wejścia do Rapture. W jego wnętrzu czeka fascynujący i niebezpieczny świat, będący domem dla ikonicznych dla serii postaci Little Sisters i Big Daddies. Te pierwsze pozyskują z martwych ciał cenne ADAM i EVE, drudzy zaś to opancerzone kolosy pełniące rolę ochroniarzy bezbronnych dziewczynek z wielkimi igłami.

Reszta mieszkańców to mniej lub bardziej szaleni ludzie, których uzależnienie zmieniło w Splicerów. Ci nie są wprawdzie tak niebezpieczni jak rozjuszony Big Daddy, ale w większych liczbach potrafią napsuć krwi, zmuszając nas do umiejętnego posługiwania się uzbrojeniem i wachlarzem dostępnych mocy. System hackowania pozwala natomiast ustawić struktury bezpieczeństwa Rapture tak, by działały one na naszą korzyść, starając sie zlikwidować zagrożenie.

BioShock jest grą FPP, która miesza elementy RPG-a (rozwój i pozyskiwanie nowych mocy) i strzelaniny z silnie nakreślonym wątkiem fabularnym. Artystom z 2K Boston udało się bezbłędnie oddać klimat lat 60 XX. wieku poprzez zbudowanie wiarygodnego i dopracowanego w najmniejszych szczegółach świata. W grze pojawia się nawet wątek moralnego wyboru, kiedy to musimy decydować czy zabijemy Siostrzyczkę i dostaniemy więcej ADAM-a, czy też darujemy jej życie i zadowolimy się mniejszą ilością substancji.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
2K Games
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5026555246415

Referencje

Komentarze (0)