BioShock 2 XBOX 360

29,00 zł

Najniższa cena produktu 29,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

W drugiej części doskonale przyjętego FPS-a z elementami gry RPG wracamy do podwodnego miasta Rapture, które tym razem przemierzamy w skórze Obiektu Delta będącego prototypem znanych z prequela Big Daddies. Do ukrytej pod powierzchnią Oceanu Atlantyckiego metropolii wracamy po około 10 latach od wydarzeń, których świadkami byliśmy wydanym w 2007 roku BioShock. W trakcie gry ponownie przyjdzie nam rozwikłać tajemnicę skrywaną w zatopionym mauzoleum nieskrępowanych moralnością idei.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
2K Games
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5026555248846
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 2 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,40 zł .


Sama rozgrywka nie jest w żaden sposób rewolucyjna w stosunku do poprzednika i skupia się na eksploracji i rozbudowie rozwiązań znanych z części pierwszej. Główną zmianą jest uczynienie głównym bohaterem Obiektu Delta, co wiąże się z wachlarzem bojowych możliwości, które w części pierwszej obserwować mogliśmy jedynie u strażników Little Sisters.

Pomimo wyposażenia graczy w potężne wiertło i Rivet Gun, Ci wciąż mogą korzystać ze specjalnych mocy zwanych Plazimdami i toników spełniających w serii funkcje modyfikatorów umiejętności.Kwintesencją rozgrywki jest odpowiednie łączenie konwencjonalnej broni z opcjami ataku oferowanymi przez mutowanie własnego DNA kolejnymi Plazmidami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by część przeciwników podpalić, resztę zaś dosłownie rozerwać na strzępy przy pomocy dzierżonego wiertła. Naszymi adwersarzami podobnie jak w poprzedniku są Splicery. Narazić możemy też się pilnującym Siostrzyczek Tatuśkom, gdyż motyw pozyskiwania od nich napędzającej nadprzyrodzone zdolności substancji ADAM jest tu obecny.

Aspekt fabularny ponownie w dużej mierze bazuje na odnajdywaniu nagrań audio, które opowiadają o przerażających wydarzeniach mających miejsce wewnątrz uśpionego morderczym łaknieniem miasta. Twórcy poszerzyli także Rapture dorzucając nowe lokacje i pozwalając odzianym w skafandry graczom przemierzać dno morskie dzielące segmenty miasta.

Całkowitą nowością jest tryb multiplayer pozwalający na zabawę ośmiu graczom. Nie jest on jednak istotnym elementem gry, a raczej dodatkiem do niej i jako taki nie zdobył zbyt dużej popularności wśród miłośników sieciowej zabawy.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
2K Games
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5026555248846

Referencje

Komentarze (0)