Bodycount XBOX 360

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 15.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Bodycount jest strzelaniną z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, wyprodukowaną przez Guildford Studio i wydaną przez firmę Codemasters we wrześniu 2011 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Produkcja ta jest duchowym następcą wydanego pięć lat wcześniej Black.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Codemasters Studios Guildford
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5024866345247
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Pomysł, jaki studio miało na rozgrywkę, różni się nieco o założeń w innych grach tego gatunku. System premiuje pozbywanie się oponentów w określony sposób, np. strzały w głowę, przez osłonę, od tyłu, czy dzięki granatom i eksplozjom z otoczenia, co podnosi mnożnik pokazujący ilu wrogów pokonaliśmy w stylu wyrafinowanym. Im więcej osób z rzędu zabije gracz, tym lepszą ocenę otrzymuje na koniec misji. Z pokonanych przeciwników wypadają ogromne ilości różnych przedmiotów, które pozwalają uzupełnić amunicję i granaty oraz zapełniają pasek umiejętności specjalnych. Te są cztery i potrafią uratować skórę protagoniście w podbramkowych sytuacjach, a w kilku miejscach są wręcz niezbędne, aby pchnąć opowieść do przodu.

Niemal wszystkie cele w Bodycount sprowadzają się do eksterminacji nacierających wrogów.Autorzy przygotowali łącznie siedemnaście poziomów, z których około połowa rozgrywa się w osobnych miejscówkach, a przez resztę czasu odwiedzamy lokacje już znane lub bliźniaczo podobne. Trzeba dodać, że nie wszystkie poziomy zostały zaprojektowane z pomysłem i czasem gracz ma trudności z odnalezieniem miejsca, w którym mógłby się ukryć przed gradem kul.

Część z dostępnych w Bodycount leveli posiada za to otwartą strukturę, co pozwala na pewną dozę swobody. Oprócz kampanii Guildford Studio przygotowało również obowiązkowy w tego typu produkcji tryb zabawy wieloosobowej. Wśród dostępnych opcji gracze mogą sprawdzić swoje siły w deathmatchu, który występuje tutaj w dwóch wariantach - indywidualnym i drużynowym. W następcy Black można poza tym znaleźć odpowiednik hordy z serii Gears of War. Tryb ten nazywa się Oblężenie, a zadaniem grających jest odeprzeć kolejne fale wrogów. Na potrzeby sieciowych zmagań twórcy przygotowali cztery różne tematycznie mapy.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika, Bodycount pod względem jakości oprawy audiowizualnej prezentuje się bardzo przeciętnie. Z kwestii technicznych należy wspomnieć o słabej fizyce obiektów oraz stosunkowo słabej sztucznej inteligencji oponentów.

(U)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Codemasters Studios Guildford
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5024866345247

Referencje

Komentarze (0)