Borderlands XBOX 360

29,00 zł

Najniższa cena produktu 29,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Borderlands to pierwszoosobowa strzelanina z elementami RPG stworzona przez studio Gearbox Software i wydana przez 2K Games w październiku 2009 roku na PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Pierwsza wzmianka o grze pojawiła się już w połowie 2007 roku w magazyne Game Informer.Borderlands to pierwszoosobowa strzelanina z elementami RPG stworzona przez studio Gearbox Software i wydana przez 2K Games w październiku 2009 roku na PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Pierwsza wzmianka o grze pojawiła się już w połowie 2007 roku w magazyne Game Informer.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GEARBOX
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5026555247306
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 2 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,40 zł .


Borderlands to pierwszoosobowa strzelanina z elementami RPG stworzona przez studio Gearbox Software i wydana przez 2K Games w październiku 2009 roku na PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Pierwsza wzmianka o grze pojawiła się już w połowie 2007 roku w magazyne Game Informer.

Akcja Borderlands ma miejsce na planecie Pandora. Niedługo po opuszczeniu planety przez Dahl Corporation, zjawiają się tam poszukiwacze Skarbca. Jedną z takich postaci jest bohater wybrany przez gracza, któremu zaraz po tym, jak odkrył miasto Fyrestone, objawia się tajemnicza kobieta zwana Guardian Angel. Niedługo potem bohater natrafia na robota Claptrapa oraz mężczyznę o ksywie Dr Zed. Ten ostatni pomaga naszej postaci zyskać sławę po zabiciu liderów kilku gangów, po czym wszyscy skupiają się na odnalezieniu starożutnych arfetaktów, niezbędnych do otwarcia Skarbca.

Na samym początku gracz wybiera sobie jedną postać z czterech dostępnych, gdzie każda dysponuje innymi umiejętnościami i bronią. Do wyboru mamy: Rolanda, Mordecai, Lilith oraz Bricka. Akcję śledzimy z perspektywy pierwszej osoby, przemierzając opustoszałe tereny Pandory. Gracz mierzy się zarówno z ludzkimi przeciwnikami, jak i bardziej wymyślnymi istotami. Rozbudowywanie arsenału oraz zbieractwo stanowią esencję zabawy w produkcji Gearbox Software. Zwiedzanie Pandory jest o wiele przyjemniejsze, gdy towarzyszy nam żywy partner, stąd duży nacisk twórców na tryb kooperacji (dostępny zarówno lokalnie, jak i online).

Borderlands działa na zmodyfikowanym silniku Unreal Engine 3, jednak największym walorem estetycznym nie jest tutaj wykonanie techniczne, lecz unikatowa stylistyka. Shooter Gearbox Software przypomina kreskówkę, w której wizualny styl kontrastuje z dużą dawką brutalności. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada aż czworo kompozytorów, w tym znany z serii God of War Cris Velasco.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GEARBOX
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5026555247306

Referencje

Komentarze (0)