Borderlands 2 XBOX 360

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Borderlands 2 jest pierwszoosobową strzelaniną z elementami RPG stworzoną przez studio Gearbox Software i wydaną przez 2K Games we wrześniu 2012 roku na konsole PlayStation 3, PC, PS Vita oraz Xbox 360. „Dwójka” jest bezpośrednią kontynuacją wydanego w 2009 roku Borderlands.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GEARBOX
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5026555255196
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Aby zrozumieć fabułę części drugiej znajomość „jedynki” nie jest potrzebna. Gracz wybiera swoją postać, po czym budzi się ledwo żywy na planecie Pandora, gdzie w trakcie burzy śnieżnej bohatera ratuje robot Claptrap. Okazuje się, że tajemniczy minerał Eidium rozprzestrzenił się po całej planecie będącej w uścisku Handsome Jacka - osobnika, który umiłował sobie polowanie na Vault Hunters, którym jest gracz. Wraz z Claptrapem trzeba dostać się do ostatniej ostoi ruchu oporu walczącego z imperialistycznymi zapędami Jacka. Jest to zaledwie wstęp do długiej historii, bogatej w liczne wątki poboczne.

Borderlands 2 hołduje niepisanej zasadzie sequela, gdzie wszystkiego ma być więcej i lepiej. Podobnie jak poprzednio, mamy do wyboru cztery klasy postaci, stanowiące rozwinięcie tych z pierwowzoru. Ciekawe zdolności oraz rozbudowany system rozwoju postaci to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Gracz może wykonywać misje fabularne oraz poboczne zarówno w pojedynkę, jak i w kooperacji z żywym partnerem (lokalnie lub online). Zbieractwo w dalszym ciągu stanowi jeden z głównych elementów produkcji Gearbox Software, liczba broni możliwej do zdobycia jest według twórców tak ogromna, że zebranie jej może zająć kilkadziesiąt miesięcy.

Kontynuacja jednej z największych niespodzianek 2009 roku działa na zmodyfikowanym silniku oryginału, po raz kolejny zachwycając unikatową stylistyką. Połączenie brutalnej strzelaniny z kreskówkowym stylem graficznym ponownie dało niezwykły efekt. W sequelu powrócił także kwartet kompozytorów, który stworzył bogatą ścieżkę dźwiękową.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GEARBOX
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5026555255196

Referencje

Komentarze (0)