Brothers in Arms Hell's Highway XBOX 360

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Brothers in Arms: Hell's Highway jest trzecią odsłoną serii, której początek sięga 2005 roku. Produkcja została wydana na PC, PlayStation 3 i Xboxa 360 w roku 2008, a gracze mają tutaj okazję uczestniczyć w prawdziwych wydarzeniach, jakie miały miejsce w trakcie II Wojny Światowej.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GEARBOX
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307210227218
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Akcja Brothers in Arms: Hell's Highway rozgrywa się w 1944 roku, a fabuła koncentruje się na operacji Market Garden, w której głównym celem były mosty na Renie, jakie miały zostać przechwycone przez Aliantów. Gracz, który wciela się w rolę sierżanta Matta Bakera, uczestniczy w autentycznych wydarzeniach z tamtego okresu oraz w prawdziwych wojskowych operacjach.W trakcie rozgrywki konieczne jest nie tylko wykazanie się sprytem i refleksem, lecz także umiejętność taktycznego myślenia.

Do naszej dyspozycji oddano trzy małe oddziały żołnierzy, które różnią się między sobą wyposażeniem i specjalizacją. Często mamy zatem okazję wydawać polecenia grupom wyposażonym jedynie w karabiny maszynowe, a także wyrzutnie rakiet czy moździerze. W trakcie rozgrywki należy stosować zaawansowane strategie, by przełamać linię obrony wroga i wykonywać zadania, jakie stawia przed nami dowództwo. Co ciekawe, członkowie oddziału mogą zginąć w trakcie akcji (choć nie permanentnie, a jedynie na czas konkretnej misji), a w przypadku straty wszystkich podopiecznych, gracz jest zmuszony do działania w pojedynkę.

W nasze ręce oddano rozbudowany arsenał, dzięki czemu możemy korzystać zarówno z broni Aliantów, jak i tej wykorzystywanej przez Nazistów. W trakcie zabawy korzystamy nie tylko z pistoletów, lecz także z karabinów maszynowych, karabinów snajperskich oraz wyrzutni rakiet. Oprócz tego znalazło się tutaj miejsce także na etapy, w których gracze przejmują kontrolę nad dowódcą czołgu Sherman i uczestniczą w starciach na dużą skalę z udziałem ciężkich, pancernych pojazdów.

W grze zaimplementowano system krycia się za osłonami, a także zaawansowaną Sztuczną Inteligencję. Zarówno przeciwnicy, jak i nasi sprzymierzeńcy, cechują się naturalnym zachowaniem, które dostosowują do sytuacji na polu bitwy.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GEARBOX
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307210227218

Referencje

Komentarze (0)