Bulletstorm XBOX 360

49,00 zł

Najniższa cena produktu 49,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Bulletstorm to strzelanina FPP wydana w 2011 roku na konsole Xbox 360, PlayStation 3, oraz PC. Za grę odpowiada polskie studio People Can Fly,  którego współzałożycielem jest Adrian Chmielarz, jeden z najbardziej znanych polskich twórców gier. Produkcja powstała we współpracy z firmą Epic Games.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5035225092627
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


Rozgrywka osadzona jest w futurystycznym świecie. Konfederacja Planet dowodzona przez bezwzględnego generała Sarrano, to jedna z najbardziej liczących się sił w galaktyce, pod jurysdykcją której działa jednostka specjalna Dead Echo. Gracze wcielają się w Greysona Hunta - dawniej członka tej elitarnej jednostki, teraz znienawidzonego pirata uznanego za zdrajcę i wroga publicznego. Głównym miejscem rozgrywki jest planeta Stygia - wcześniej będąca luksusowym kurortem oraz parkiem rozgrywki - gdzie w wyniku niekorzystnych zbiegów okoliczności trafia główny bohater wraz z załogą swojego statku. Miejsce to zostało opuszczone przez zarządców. Stygię opanowały zmutowane rośliny, a ludzie którzy zostali na miejscu związali się w plemiona lub także zostali zmutowani.

Gracze nie są rzecz jasna bezbronni i mogą korzystać ze specjalnych umiejętności bohatera, którymi są między innymi efektowny kopniak oraz bardzo długi wślizg. Tego rodzaju zdolności są oczywiście tylko dodatkami do pokaźnego arsenału. Samych broni dużo nie ma, ale każda z nich ma alternatywny tryb, który w trakcie rozgrywki możemy rozwijać. Do naszej dyspozycji oddana zostaje także specjalna smycz, dzięki której możemy przyciągnąć i podrzucić przeciwnika, a nawet zabrać mu broń. Całość dopinają “skillshoty” - zdecydowanie najbardziej charakterystyczny element tej produkcji.

System ten punktuje sposób w jaki wyeliminujemy przeciwników. Im bardziej wymyślny, tym więcej punktów dostaniemy (możemy za nie ulepszać broń tudzież wspomnianą smycz). Przykład? “Zwykła” eksterminacja przeciwnika to tylko 10 punktów, natomiast za strzelenie mu w krocze, a następnie pozbawienie go głowy, wpada ich kilkaset. Gra zasłynęła tez świetna polska lokalizacją (napisy), w czym prym wiodły nazwy skillshotów takie jak Miłosierdzie czy Głębokie Gardło. W produkcji PCF dostępny jest także tryb wieloosobowy, w którym odpieramy fale atakujących wrogów (zabrakło klasycznego deathmatchu). Im bardziej widowiskowo, tym lepiej. Gra powstała na silniku Unreal Engine 3 i charakteryzuje się charakterystyczną, barwną oprawą.

(U)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5035225092627

Referencje

Komentarze (0)