Burnout Paradise XBOX 360

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Burnout Paradise to pozycja studia Criterion Games, wydana przez Electronic Arts w styczniu 2008 roku. Studio Criterion ma za sobą długą historię z tą legendarną marką, sięgającą roku 2001, kiedy to pojawił się pierwszy Burnout. Paradise ukazało się na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Gra pojawiła się też w rozbudowanej wersji pod tytułem Burnout Paradise: The Ultimate Box, którą mogli też cieszyć się użytkownicy PC.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Wyścigi
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
3
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930055165
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Pierwsza odsłona serii Burnout ukazała się w listopadzie roku 2001. Studio Criterion stworzyło tę produkcję myśląc o konsolach, takich jak PlayStation 2 czy GameCube oraz Xbox (gdzie pojawiła się później, bo w połowie roku 2002).

Od tego czasu sporo się zmieniło. Paradise to gra z otwartym światem. Jak powiedział jeden z twórców, jest to całkowicie nowe podejście do serii. Zmieniono całkowicie model jazdy w grze, silnik fizyczny oraz dodano nowy system zniszczeń. Miejsce w którym przyjdzie nam się ścigać, to dużych rozmiarów metropolia Paradise City. Obejmuje ona różnego rodzaju lokacje. Przyjdzie nam się ścigać po górskich serpentynach, ale także po miejskich ulicach. Niestety, samochody którymi będziemy się ścigać, nie są licencjonowane. Mimo wszystko, nawiązania do legendarnych pojazdów są widoczne gołym okiem, i mimo braku prawdziwych nazw, szybko idzie się domyślić, czym tak na prawdę aktualnie jedziemy.

Oczywiście, jest to seria Burnout, więc dziwnym by było, gdyby premiowane zostało łamanie przepisów czy spychanie przeciwników na bandę. Bardzo dużo frajdy przynosi również ściganie się w mieście ze znajomymi w trybie sieciowym (do 8 graczy). Oprócz zwykłych wyścigów, możemy porównywać statystyki - przykładowo, sprawdzić który z naszych znajomych przejechał dany fragment miasta najszybciej.

W roku 2009 pojawiła się edycja The Ultimate Box. Jest to edycja Burnout Paradise, która zawiera usprawnienia, takie jak zmiana pory dnia oraz... wprowadzenie do gry motocykli. Ścieżka dźwiękowa również powinna zadowolić każdego - usłyszymy między innymi Airbourne, Alice in Chains, Guns N’ Roses (wraz z piosenką Paradise City, którą usłyszymy w menu gry) czy Killswitch Engaged. Mimo rewolucyjnych zmian w porównaniu do poprzednich odsłon serii Burnout, Paradise to bardzo dobra gra, która została świetnie oceniona oraz zyskała rzeszę fanów.

(B)

Dane

Gatunek
Wyścigi
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
3
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930055165

Referencje

Komentarze (0)