Call of Duty Advanced Warfare XBOX 360

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Call of Duty: Advanced Warfare to najnowsza odsłona słynnej serii Activision stworzona przez studio Sledgehammer Games. Tytuł przenosi nas w niedaleką przyszłość ukazując zmagania prywatnej armii walczącej z rządem USA. W jednego z bohaterów wciela się sam Kevin Spacey.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Activision
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030917145926
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


COD: AW rozgrywa się w przyszłości w roku 2054 gdzie prywatne korporacje wojskowe (PMC) stały się dominującą siłą zbrojną. Jonathan Irons (Kevin Spacey) jest założycielem i prezesem największego na świecie PCM - Atlas Corporation. W grze bierzemy udział w misjach na terenie takich krajów jak choćby Nigeria czy Grecja.Szkielety bojowe, nowość w serii, pozwalają rozwijać każdy aspekt żołnierza.

Wprowadzono do rozgrywki mechanikę, dzięki których żołnierz może podwójnie skoczyć, stać się niewidzialnym, wykorzystywać biomechanikę, która zapewnia niezrównaną siłę, wiedzę, wytrzymałość i szybkość. Wraz z pojawieniem się endoszkieletów i nowo zaawansowanej zbroi i broni, każdy żołnierz zyskuje taktyczna swobodę w każdym terenie, w ten sposób fundamentalnie zmienia się sposób grania w Call of Duty we wszystkich trybach. 

W grze pojawiają się także pojazdy pokroju hoverbikes (specjalne motory lewitujące) czy dronów bezzałogowych. Gracze mogą wybierać pomiędzy standardową amunicją i zupełnie nowymi klasami broni energetycznymi.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Activision
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030917145926

Referencje

Komentarze (0)