Call of Duty Black Ops III XBOX 360

49,00 zł

Najniższa cena produktu 49,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Call of Duty: Black Ops III to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Treyarch i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i  Xbox One. Wersja na starsze konsole była pozbawiona trybów singlowych (za konwersje na nie odpowiadał Beenox).

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Activision
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030917162183
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


Black Ops III rozgrywa się w nieco dalszej przyszłości, w roku 2065. Minęło 40 lat od wydarzeń przedstawionych w drugiej odsłonie Black Ops. Na świecie od tego czasu zaszły poważne zmiany. Niektórym państwom udało się stworzyć niezwykle skuteczne system obrony przeciwlotniczej, w związku z czym ataki z powietrza przestały mieć rację bytu. W tej rzeczywistości o wiele większe znaczenie zyskały oddziały specjalne operujące na tyłach wroga. W produkcji Treyarch mamy możliwość wcielenia się w członków takiego oddziału, którzy, za sprawą znaczących postępów w nauce, wyposażeni zostali w technologie dające im nadludzkie możliwości.

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki. Jest to oczywiście singlowa kampania (niedostępna na PS3 i X360). Została ona zaprojektowana z myślą o czteroosobowej kooperacji, dzięki czemu poziomy są bardziej otwarte i co z tym idzie mniej ‘korytarzowe’. Do tego dochodzi możliwości kustomizacji podopiecznego/podopiecznej oraz zbierania żetonów, które odblokowują dostęp do nowego sprzętu. Na uwagę zasługuje także nowy, realistyczny stopień trudności, w którym możemy zginąć od jednej kuli.

Dalej jest multiplayer. W nim warto zwrócić uwagę na obecność jetpacków/thruster packów dość znacząco wpływających na oblicze pojedynków, dziewięciu klas do wyboru, które różnią się wyposażeniem i broniami, oraz ogólne rozbudowanie możliwości kustomizacji.

W Black Ops III nie brakuje też trybu Zombie. Jest on dostępny w wariancie singlowym i multi. Oferuje on dwie historie skupiające się na czteroosobowych grupach bohaterów próbujących przeżyć apokalipsę zombie.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Activision
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030917162183

Referencje

Komentarze (0)