Call of Duty Modern Warfare 2 XBOX 360

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Call of Duty: Modern Warfare 2 jest strzelaniną z widokiem z pierwszej osoby stworzoną przez studio Infinity Ward i wydaną przez Activision Blizzard w listopadzie 2009 roku na PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Activision
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030917077449
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Akcja Modern Warfare 2 osadzona jest po wydarzeniach z pierwszej odsłony MW. Vladimir Makarov, jeden z najbliższych współpracowników Zakhaev’a, rozpoczyna serię ataków terrorystycznych, będących formą zemsty. Po masakrze ludności cywilnej na Zakhaev International Airport w Moskwie, Stany Zjednoczone zostają postawione w bardzo niekorzystnej sytuacji, co zmusza rząd do podjęcia decyzji o wyeliminowaniu zagrożenia. Na dywersję jest jednak za późno, gdyż rząd rosyjski, przekonany o tym, że to Amerykanie odpowiadają za mord na rosyjskich cywilach, decyduje się rozpocząć inwazję na USA.

Poprzednia odsłona Modern Warfare okazała się bardzo udaną produkcją, oczywistym więc jest, że deweloper nie starał się rewolucjonizować rozgrywki, stawiając na sprawdzone rozwiązania i rozwijając pomysły z poprzedniej odsłony. W dalszym ciągu kluczem do sukcesu jest umiejętnie korzystanie z bogatego oraz nieustanne parcie do przodu w towarzystwie efektownych skryptów. Twórcy w „dwójce” dodali oczywiście nowe zabawki.

Kampanię ponownie można przejść we współpracy z drugim graczem przez sieć, co znacznie ułatwia grę na wyższych poziomach trudności. Special Ops, bo taką nazwę nosi ten tryb, jest podzielony na pięć odrębnych grup zadań: Alpha, Bravo, Charlie, Delta i Echo. W zależności od tego, na jakim poziomie trudności ukończymy poszczególne misje, zostajemy nagrodzeni określoną liczbą gwiazdek. Im więcej ich zbierzemy tym więcej misji stanie przed nami otworem.Rozbudowania doczekały się tryby w multiplayerze, w którym osiągnięcie dwudziestu pięciu fragów pozwala teraz odpalić bombę atomową i zakończyć zmagania na mapie. Dostępne są takie tryby jak Free-For-All, Search & Destroy, Demolition, Sabotage, Domination, Team Deathmatch i Capture The Flag.

W momencie premiery CoD: Modern Warfare 2 pojawiły się głosy niezadowolenia, gdyż deweloper po raz kolejny wykorzystał ten sam silnik graficzny. W efekcie gra Infinity Ward prezentuje się przyzwoicie, niestety zniszczalność otoczenia jest znikoma.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Activision
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030917077449

Referencje

Komentarze (0)