Call of Duty World at War XBOX 360

59,00 zł

Najniższa cena produktu 59,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Call of Duty: World at War jest strzelaniną z widokiem z pierwszej osoby wyprodukowaną przez studio Treyarch i wydaną przez Activision Blizzard w listopadzie 2008 roku na PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Ukazały się również wersje na Nintendo Wii, DS i PlayStation 2, ale są to zubożone edycje względem World at War na PS3/X360.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Activision
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030917057014
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


Gra spod dłuta Treyarch przenosi gracza do 1942 roku, w okres II Wojny Światowej. Bierzemy udział w wojnie amerykańsko-japońskiej na Pacyfiku oraz w działaniach wojennych na terenie Europy. W skórze amerykańskich żołnierzy bierzemy udział w bitwie na Okinawie oraz walkach o Peleliu, a jako obywatel Związku Radzieckiego bronimy Stalingradu przed niemiecką nawałnicą, a następnie bierzemy udział w oblężeniu stolicy III Rzeszy, Berlina.

Mimo że rozgrywka i klimat w World at War nie zdołały porwać graczy tak, jak zrobiło to rok wcześniej Modern Warfare, rzadko ukazywane w grach tereny walk mogą się podobać, podobnie jak nowości pokroju miotacza płomieni czy większej brutalności (rozczłonkowywanie ciał). Ponadto misje mają otwartą strukturę, dając możliwość obrania jednej z kilku kilku dróg do celu. Postać może walczyć korzystając z jednej z trzech postaw: stojąc, kucając lub leżąc na brzuchu. Każda z nich wpływa m.i. na szybkość ruchu i celność. Ponieważ w grze nie znajdziemy na polu walki "tarczy" ani apteczek. postać leczymy chowając się w bezpiecznym miejscu i unikając dalszych obrażeń.Multiplayer jest niejako kopią Call of Duty 4, chociaż nowością jest m..in. obsługa czołgów, hordy psów za killstreak oraz kooperacyjny tryb Nazi Zombies, który pozwala maksymalnie czterem graczom odpierać ataki nieumarłych w starej, zrujnowanej posiadłości.

Treyarch użyło w Call of Duty: World of War silniku Modern Warfare, dzięki czemu tytuł do dziś prezentuje się dobrze. Zwraca uwagę szczegółowe wykonanie broni oraz efekty towarzyszące licznym eksplozjom. Kompozytor pracujący nad Modern Warfare dostał wolne, a zastąpił go Sean Murray.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Activision
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030917057014

Referencje

Komentarze (0)