Clive Barker's Jericho XBOX 360

29,00 zł

Najniższa cena produktu 29,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Clive Barker’s Jericho to strzelanina fpp w konwencji horroru wyprodukowana przez studio MercurySteam i wydana przez Codemasters na PC, Xboxa 360 i PlayStation 3. Gra była sygnowana nazwiskiem popularnego brytyjskiego reżysera, który brał udział przy procesie tworzenia.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MercurySteam
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5024866333725
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 2 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,40 zł .


Historia kręci się wokół Pierworodnego (Firstborn), istoty stworzonej przez Boga na swój obraz i podobieństwo jeszcze przed Adamem i Ewą. Gracze przejmują tu kontrolę nad siedmioma członkami Jericho Squad, specjalnej grupy powołanej do powstrzymania Pierworodnego przed ponownym przyjściem na świat po tym, jak Wszechmogący strącił go w Otchłań.Podczas rozgrywki kierujemy całą siódemką, przełączając się na konkretną osobę gdy wymaga tego sytuacja. Cały Jericho Squad dzieli się na dwa zespoły, któremu możemy wydawać proste komendy w stylu “chodź” lub “zostań”. Każdy z członków ekipy posiada ponadto specjalne umiejętności, co zmusza nas niekiedy do podejmowania właściwych wyborów i bardziej taktycznego podejścia. Nasi podopieczni mają do dyspozycji zarówno dość zwyczajne bronie, jak i moce o raczej paranormalnej naturze, np. możliwość przyzwania ognistego demona lub wyleczenia ran.

W grze uświadczymy sekcje qte, które tutaj nazywają się “survival events” - odpowiednio szybkie wklepanie konkretnych przycisków pozwala nam wyjść z trudnych sytuacji w jednym kawałku. Co jeszcze warto dodać, podczas rozgrywki nie natkniemy się na żadne medykamenty. W razie otrzymania obrażeń musimy odczekać chwilę by podopieczny wrócił do normalnego stanu. Natomiast w razie nokautującego ataku istnieje jeszcze cień szansy, że staniemy na nogi jeśli któryś z kompanów zdąży wystarczająco szybko nas uleczyć. Jeśli nie, przegrywamy i zmagania rozpoczynamy od ostatniego save pointa/checkpointa.

Clive Barker’s Jericho, wbrew temu co można by mniemać, nie posiada trybu multiplayer.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MercurySteam
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5024866333725

Referencje

Komentarze (0)