Ender Lilies Quietus of the Knights PS4

149,00 zł

Najniższa cena produktu 149,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Dawno temu, w odległych zakątkach Land's End... Nieprzewidziane zejście "Deszczu" przekształciło wszystkie żywe istoty w oszalałe nieumarłe potworności znane jako Zarażeni. W obliczu kataklizmu wykraczającego daleko poza ich zrozumienie, królestwo popadło w ruinę, a przeklęty deszcz nie miał końca. W międzyczasie, w pozostałościach tego zrujnowanego świata, młoda dziewczyna o imieniu Lily budzi się w głębi kościoła.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Clear River Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
7350002931608
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,80 zł .


"ENDER LILIES" to RPG akcji 2D w klimacie dark fantasy, w którym gracze próbują rozwikłać tajemnicę królestwa zniszczonego przez "Deszcz Śmierci". Gracze będą podróżować przez rozległe i nawiedzone piękne lokacje "Land's End", w tym zatopiony las, zamkniętą skażoną podziemną jaskinię i wielki zamek. W wielu miejscach, które odwiedzisz podczas tej smutnej przygody, czekają potężni bossowie, którzy chętnie odbiorą ci życie, jeśli tylko dasz im najmniejszą szansę. Pokonaj tych potężnych wrogów i uwolnij ich od niekończącej się klątwy, aby zmienić ich w sojuszników. Pokonaj stojące przed tobą wyzwania i szukaj prawdy z potężnymi rycerzami u boku.

Cechy:

  • Wciągająca eksploracja - rozległa i w pełni przemierzalna mapa, otwarta na liczne strategie.
  • Napięte bitwy i satysfakcjonująca przygoda - Ciesz się napiętymi bitwami, w których chwiejne skupienie może doprowadzić do szybkiej śmierci.
  • Piękno lśniące w świecie rozpaczy - kontrastująca główna obsada, od młodej i czystej bohaterki po złożonych i skażonych nieśmiertelnych rycerzy

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Clear River Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
7350002931608

Referencje

Komentarze (0)