Gears of War 2 XBOX 360

19,00 zł

Najniższa cena produktu 19,00 zł z dnia 15.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Epic Games po sukcesie pierwszego Gears of War nie miało innego wyboru, jak tylko pociągnąć temat przygód oddziału Delta dalej. Pół roku po pokonaniu generała RAAM-a wojna z Locustami trwa w najlepsze, ale Marcus Fenix wraz ze swoimi towarzyszami jest zmotywowany, aby położyć kres konfliktowi i wyeliminować zagrożenie kładące cień na przyszłości miasta Jacinto, gdzie schroniły się resztki ludzkości zamieszkującej planetę Sera.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microsoft
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
882224721158
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .


Ważną personą w całej historii jest ojciec głównego bohatera, Adam Fenix, którego badania mogą znacząco przyczynić się do zakończenia wyniszczającej wojny. W międzyczasie podziemna rasa Locustów zmaga się z problemem infekcji, która część obcych zamieniła w Lambentów, czego efektem jest pojawienie się trzeciej strony działań zbrojnych na Serze.

Zabawa to wciąż doskonała strzelanina TPP z możliwością kooperacji dla dwóch graczy. W trakcie kampanii gracze skorzystają z nowego uzbrojenia (m.in. pistolet Gorgon i zabójczy moździerz), a także ujrzą w akcji świeżutki sprzęt wojskowy, mając nawet okazję przelecieć się na Reaperze i przejąć stery kolosalnego Brumaka. Nie zabrakło też niespotkanych wcześniej oponentów, w tym silnie opancerzonego Kantusa. Deweloper kierując się maksymą "bigger, better, more badass" zdołał wrzucić na ekran jeszcze większe grupy przeciwników. Ich liczba w niektórych momentach ociera się o grube dziesiątki, dając okazję do użycia wysokokalibrowej broni zamontowanej na wojskowych maszynach. Grafika ponownie robi ogromne wrażenie, będąc niejako wyznacznikiem wizualnej jakości dla tytułów wydanych w 2008 roku. W żaden sposób nie ograniczono brutalności, z której słynęła część pierwsza. Co więcej, wprowadzono motyw egzekucji - brutalnego wykańczania dogorywających wrogów, gdzie sposób zabójstwa zależny jest od aktualnie używanej broni.

Nie mogło obyć się także bez trybu wieloosobowej rozgrywki. Oprócz nowych map doszły trzy tryby multiplayerowej rywalizacji - Guardian, w którym jeden z graczy przejmuje rolę dowódcy drużyny, Wingman rozdzielającyc graczy na pięć drużyn po dwie osoby oraz Meat Flag będący wariacją na temat znanego Capture The Flag, gdzie rolę flagi przejmuje uprzednio doprowadzony na skraj śmierci przeciwnik.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microsoft
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
882224721158

Referencje

Komentarze (0)