Gears of War 3 XBOX 360

29,00 zł

Najniższa cena produktu 29,00 zł z dnia 15.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Trzecia część znakomitej serii Epic Games traktującej o konflikcie ludzi z Locustami na planecie Sera. Ostatni bastion ludzkości, zbudowane na płaskowyżu miasto Jacinto, zostało zatopione w ramach desperackiego ataku na podziemne tunele wrogiej rasy. Siły koalicji zostały rozproszone, a Marcus Fenix wraz ze swoimi towarzyszami ukrywa się na pływającej fortecy, która stała się jego tymczasowym domem.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microsoft
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
885370319620
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 2 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,40 zł .


Spokojną egzystencję przerywa nagły atak zarażonych Locustów. Oddział Delta musi udać się w szaleńczą podróż, której finał ma raz na zawsze ukrócić zapędy wroga i pozwolić ludzkości odbudować swój świat. Kluczem dla pomyślnego przebiegu ostatniego starcia jest ojciec Marcusa, Adam.

Głównym novum w trybie dla jednego gracza jest możliwość jego rozegrania kampanii w czteroosobowej kooperacji, gdzie każdy gracz wciela się w jednego z członków Delta. Oprócz standardowego dla serii siania spustoszenia zza wszelkiego typu osłon, w Gears of War 3 pokierujemy także pancerzem wspomaganym, a nawet zwiedzimy morskie głębiny. Gra powstała jako rozwinięcie idei poprzednich części i oferuje bardziej zróżnicowane środowiska walki, wymagające starcia z bossami, świeżutkie uzbrojenie (Retro Lancer, Saw-off, potężna snajperka OneShot) i intensywną akcję od samego początku, aż po napisy końcowe.

Po raz pierwszy w serii pojawiają się też postacie kobiece w osobach Samanthy Byrnes i Anny Straud. Miejsca nie zabrakło także dla nowych przeciwników, w tym ogromnego Leviathana, z którym bohaterowie muszą zmierzyć się już na samym początku zabawy. Deweloper pokusił się również o rozwinięcie znanego z drugich Gearsów wątku zmarłej żony Dominica Santiago, w pewien sposób nadając historii aspekt emocjonalny.

Sfera multiplayerowa doczekała się dedykowanych serwerów, co w dużej mierze wykluczyło dokuczające wielbicielom sieciowego strzelania w poprzednich odsłonach lagi. W zestawie nowych trybów znaleźć można m.in Beats Mode, które jest wariacją na temat zaproponowanej przez Gears of War 2 Hordy - gracze wcielając się w siły Locustów muszą wyeliminować drużynę ludzi prowadzoną przez konsolę. Całość uzupełniają nowe areny wieloosobowych starć.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microsoft
PEGI
18
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
885370319620

Referencje

Komentarze (0)