Shin Megami Tensei V Vengeance XBOX ONE/XSX

199,00 zł

Najniższa cena produktu 199,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Doceniona przez krytyków gra Shin Megami Tensei V powraca wzbogacona o nowe wątki fabularne, nowe lokacje, demony oraz wybory, które wpłyną na losy wszystkich istnień.

Seria
Xbox One
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Atlus
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5055277053612
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 19 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 19 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,80 zł .


Shin Megami Tensei V: Vengeance składa się z dwóch ścieżek fabularnych: „Canon of Vengeance”, to zupełnie nowa historia, w której będziemy świadkami zemsty upadłych. Opowieść skupi się na nowych postaciach oraz enigmatycznej kohorcie demonów o nazwie Qadištu. Ich mroczne knowania dzieją się niezależnie od wojny między siłami porządku oraz chaosu.

„Canon of Creation” to wątek przedstawiony pierwotnie w Shin Megami Tensei V, który skupia się na odwiecznym konflikcie między aniołami a demonami, a celem głównego bohatera jest walka o losy świata.

Rutynowa podróż do domu zostaje przerwana przez brutalne morderstwo na ulicach współczesnego Tokio, a naszego bohatera zmusza do nadłożenia drogi. Podróż okrężną drogą kończy się wypadkiem, w którym to nasza postać zostaje uwięziona pod gruzami i traci przytomność. Budzi się w miejscu przypominającym Tokio, aczkolwiek jest ono pustkowiem, wyglądającym jakby przeszła przez nie apokalipsa. Miejsce to znane jest jako Da’at… Gdy krwiożercze demony mają odebrać protagoniście życie pojawia się jego wybawiciel. Obaj łączą się w potężny byt, który nie jest ani człowiekiem, ani demonem. Jest Nahobino.

Z nowo odkrytą mocą bohater wyrusza przez Da'at, enigmatyczną krainę wypełnioną mitycznymi bóstwami i demonicznymi tyranami, którzy trwają w ciągłym konflikcie. Szukając odpowiedzi, bohater musi wytyczyć własną ścieżkę w walce między aniołami i demonami, aby ostatecznie wyznaczyć kierunek dla całego świata.

Kluczowe cechy:

Ostateczna wersja Shin Megami Tensei V

  • Oszałamiająca oprawa wizualna, mroczny świat, niepokojąca atmosfera oraz piękne i monstrualne demony powracają lepsze niż kiedykolwiek. Powiększona o nowe lokacje, demony oraz ścieżkę dźwiękową gra Shin Megami Tensei V: Vengeance oferuje przystępniejszą rozgrywkę, poprawiony system walki, nowe interakcje z demonami oraz bogatsze możliwości eksploracji.

Opowieść o zemście lub stworzeniu

  • Którą ścieżkę wybierzesz? Doświadcz zupełnie nowej opowieści o zemście upadłych lub poznaj historię przedstawioną w Shin Megami Tensei V. Obie pełne są sprzecznych i tragicznych wyborów, zmuszających cię do skonfrontowania się z różnymi przekonaniami. W momencie, gdy chaos i porządek rozpadają się, masz możliwość wykucia własnej ścieżki, która wyznaczy także kierunek dla całej ludzkości.

Odkrywaj postapokaliptyczny świat

  • Walcz w zdziesiątkowanym Tokio, sprowadzonym do rozległego pustkowia i opanowanym przez mityczne demony. Przemierzaj rozległe, otwarte obszary i odkrywaj nowe miejsca w poszukiwaniu ratujących życie przedmiotów oraz mierz się z setkami znanych demonów jak i dziesiątkami nowych. Pamiętaj, że walka nie zawsze jest właściwym rozwiązaniem. Demony można przekonać do swojej racji, dzięki czemu możesz otrzymać cenne przedmioty lub zyskać nowego sojusznika.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Atlus
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5055277053612

Referencje

Komentarze (0)