Miitopia SWITCH

179,00 zł

Najniższa cena produktu 179,00 zł z dnia 18.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wystąp we własnej przygodzie u boku swoich ulubionych postaci! Zaproś przyjaciół, rodzinę lub kogokolwiek innego do udziału w przezabawnej przygodzie, której celem jest obalenie Mrocznego Władcy kradnącego twarze.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496427634
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 17 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 17 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,40 zł .


Stwórz i dostosuj postacie Mii™ każdego, kogo tylko chcesz - od ulubionych celebrytów po okropnego nauczyciela matematyki - i przydziel im role oraz cechy osobowości w fantastycznej przygodzie życia. Możesz nawet dodać peruki i makijaż, aby nadać swoim postaciom jeszcze więcej... charakteru. Obserwuj, jak Twoje postacie ożywają, gdy Twój ulubiony aktor i kochana babcia łączą siły, aby obalić Czarnego Pana, który przypomina Twojego zrzędliwego sąsiada!

Rozwijaj przyjaźń między wybranymi przez siebie postaciami Mii Łącz w pary swoje postacie Mii w zajazdach, aby budować ich relacje i zobaczyć interakcje pełne osobowości. Możesz usłyszeć gorące plotki o babci lub zobaczyć, jak twoja najlepsza przyjaciółka i mama robią pompki! Postacie mogą także nauczyć się umiejętności takich jak "użycz ręki" i pomagać sobie nawzajem podczas walki. Wypady pozwalają wysłać pary postaci na wspólne przeżycia na plaży, w kawiarni i nie tylko. Nawet Twój wierny koń może pomóc!

Zaproś przyjaciół do walki. Bierz udział w turowych walkach z dziwacznymi przeciwnikami, takimi jak żyjący Twerkey, aby zdobywać doświadczenie i poziomy postaci. Dostosuj swoją strategię, przydzielając postaciom Mii zawody, takie jak mag, wojownik czy gwiazda pop, które określą ich podejście do bitwy. Potrzebujesz zastrzyku energii? Jedzenie jest używane do odzyskiwania zdrowia, a magia do utrzymywania twojej drużyny w formie bojowej.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496427634

Referencje

Komentarze (0)